Pandemide mobilya satışında e-ticaretin parlayan yıldızı

Pandemi döneminde mobilya müşterisinin internet ortamına kaydığını belirten mobilyaminegolden.com çözüm ortağı Nezih Adaş, “E-ticaret maskesiz girilebilen, sosyal mesafe sorunu olmayan, yüzde 100 hijyenik ortam sağlayan alışveriş şeklidir. Bu nedenle pandemi dönemi mobilyanın başkenti İnegöl’e gelemeyen mobilya müşterileri, ihtiyaçları olan yatak odasından yemek odasına, oturma gruplarından koltuk takımlarına, TV ünitelerinden masa, sandalye ve sehpalara kadar evlerini donatacak ürünleri satın almak için mobilyaminegolden.com sitesine rağbet göstermişlerdir” dedi.

Mobilyaminegolden.com çözüm ortağı Nezih Adaş, “Pandemide maskesiz girilebilen, sosyal mesafe sorunu olmayan, yüzde 100 hijyenik ortam sağlayan alışveriş şekli olan e-ticarete yönelen mobilya müşterisi  mobilyaminegolden.com’a  rağbet göstererek ihtiyacı olan mobilyalarını bizden temin ettiler. 10 yıl önce sitemizi kurarken, ‘Müşteri ürüne dokunmak ve görmek ister, bu siteyle satış yapamazsınız’ diyenler, geldiğimiz noktada başarımızı takdir etmek zorunda kaldılar” dedi.

Adaş, “Bundan 10 yıl önce mobilyaminegölden.com sitemizi kurarken birileri, ‘Mobilya müşterisi alacağı ürüne dokunmak ister, temas etmek ister, görmek ister. Siz bu site ile satış yapamazsınız’ diyerek bizi yolumuzdan alıkoymak istemişlerdi. Ama aradan geçen süre içinde Allah’ın izniyle mobilya’nın internet ortamından da satılabileceğini, mobilya müşterisinin algılarının ve beğenilerinin internet ortamından da sağlanabileceğini gösterdik” diye konuştu. Türkiye’nin her köşesinden müşterilerinin mobilyaminegolden.com sitesine gösterdikleri teveccühle evlerini nitelikli, kaliteli mobilya ürünleriyle donattıklarını kaydeden Adaş, “Zira bizim ana ilkemiz, vizyonumuz ve misyonumuz en kaliteli ve nitelikli mobilya ürünlerini sitemizden müşterilerimizin beğenilerine sunmak ve onlara kaliteyi taşımak olmuştur. Biz ne bizi ne de müşterimizi üzecek mobilya ürünlerini sitemizde değerlendirmeyiz, çalışmayız, ürünümüzü çok değerli müşterilerimize götürmeyiz” açıklamasını yaptı. Adaş, mobilyaminegolden.com sitesindeki kaliteli, nitelikli ürünlerin Türkiye’nin her yerine sevkiyatında hiçbir problem olmadığını, zira pandemide lojistik noktasında işlerin tüm hızıyla sürdüğünü kaydederek, “Mobilya’nın başkenti İnegöl’ün nitelikli, kaliteli ve evlerinizin ihtiyacı olan her segmentten mobilya ihtiyacınızı karşılamak için çok değerli müşterilerimizi mobilyaminegolden.com ile tanışmaya ve sitemizi detaylı olarak inceleyip bizleri aramaya davet ediyorum. Seçtiğiniz mobilyaların sevkiyatını da kısa sürede sağlamaktayız ve kurulumunu da yaparak sizlere en iyi hizmet verme ilkemizi yerine getirmekteyiz” diye konuştu.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANA İLKEMİZ

Müşteri memnuniyetini esas alan felsefeleriyle ve güven unsurlarıyla Türkiye’nin her bölgesine verdikleri hizmetin niteliğini artırmaya devam ettiklerini kaydeden Adaş, “Bilgisayarın hayatımıza girdiği günden bu yana e-ticaret, tüm kesimlerin tercih adresi oldu. Artık, beğendiğiniz bir mobilya tasarımı sadece bir tık uzağınızda. Bilgisayarın tuşları arasında istediğiniz şekilde alışveriş yapabiliyor, evinizin tüm mobilya ihtiyacını rahatlıkla giderebiliyorsunuz. Yapılan araştırmalara göre yükselen yıldız e-ticaretin en önemli takipçileri ise kadınlar olarak belirlenmiş. Evlerimizdeki mobilyalarımızın yüzde 99’unun kadınlarımız tarafından beğenildiği, seçildiği ve kullanıldığı çok açıktır. Biz de kadınlarımızın bu misyonuna uygun konsept, tasarım ve çizgide hazırladığımız mobilyaminegolden.com sitemizle, bir evin tepeden tırnağa tüm mobilya ihtiyaçlarını giderebilecek bir boyutu ortaya koymuş bulunuyoruz” açıklamasını yaptı.

mobilyaminegolden.com e-ticaret arenasında farkını ortaya koyduğunu, erişim kolaylığı, seçenek farklılığı ve farklı galerileriyle müşterilerini sanki bir mobilya mağazasında geziyor gibi alışverişe davet ettiğini belirten Adaş, “Marka mobilyaların buluşma adresi mobilyaminegolden.com, farklı kampanyalarla mobilya dünyasında ilklere imza atmaya devam ediyor. Eviniz için hayal ettiğiniz her şeyi sanal dünyadan temin edebileceğiniz, evinize yeni bir stil kazandırabileceğiniz mobilyaminegolden.com, e ticaret kolaylıklarını ve avantajlarını sizlere hissettiriyor. mobilyaminegolden.com genç, dinamik ve sektöre omuz veren yapısıyla, ülkemizin en önemli lokomotif sektörü mobilyayı sanal dünyanın yıldızı yapacak bir çalışmaya imza atarak, yeniliklerin öncüsü olmayı başardı. Klasik, avangart, modern, spor… Hangi mobilyayı tercih ederseniz edin, artık evinizi ve büronuzu mobilyaminegolden.com’a girerek bir ‘tıkla’ döşeyebiliyorsunuz. Mobilya modasına yön veren seçkin markaların yer aldığı, son trendleri, konseptleri, tasarımları, kaliteli ve nitelikli hizmet çerçevesinde sunan mobilyaminegolden.com uzman kadrosu ve mutlu müşteri anlayışıyla herkesin uğrak merkezi olarak sizleri davet ediyor” ifadelerini kullandı.

10 yılda zirvedeyiz

10 yıldır sektörün içinde enerjileriyle, dinamik yapılarıyla mobilya müşterisini nitelikli, kaliteli mobilyalarla buluşturduklarına kaydeden Adaş, “Biz Türkiye’nin her köşesine ürün gönderdik. Bu açıdan köylerde bile mağazamız var diyoruz. İnsanlar sitemizi gezerken onlarca mağazayı gezmiş gibi ayrıntılarıyla, fiyatlarıyla birlikte görme fırsatını yakalıyorlar. Kapıda ödeme seçeneği de vererek tüm aksiliklerin önüne geçiyoruz. Sitemizi tercih eden müşterilerimiz dolayısıyla Türkiye’nin her yerinden dostluklar edindik. Birbirimizi tanımadan ticaret yapmanın farklılığını yaşadık. Bizim sitemizde kaliteli, nitelikli onlarca mağazanın ürünlerine ulaşabileceğiniz bir potansiyeli yakalayabiliyorsunuz. Bizim stok problemimiz yok, genel giderlerimiz düşük, eleman ihtiyacımız düşük. Bizim yaptığımız e-mobilya mağazacılığı ile gerçekten çok düşük fiyata mobilya temin ediliyor. Mobilya müşterisi için en avantajlı satış yöntemini ortaya koyuyoruz. Herkes marka mobilya ihtiyaçlarını bizden karşılamakta. mobilyaminegolden.com, mobilya sektörüne dinamizm sağlamaya, enerji katmaya ve sektöre katma değer oluşturmaya devam edecek. Mobilya üretip müşterisiyle nasıl buluşacağını düşünen mobilyanın başkenti İnegöl’deki mobilya üreticilerinin de çözüm ortağı olmayı sürdürecek” değerlendirmesini yaptı.

- Milli Gazete, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5936245/pandemide-mobilya-satisinda-e-ticaretin-parlayan-yildizi