Rıdvan Dilmen'den G.Saray'a sürpriz transfer önerisi

Süper Lig'de yeni sezon öncesi açıklamalarda bulunan ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın transfer etmesi gereken oyuncunun Beşiktaş'la yollarını ayıran Mohamed Elneny'nin olduğunu ifade ett

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın geçen sezona göre daha zayıf bir kadroya sahip olduğunu belirtti. Dilmen, "Galatasaray'dan ayrılan oyuncular, Galatasaray için kayıp. Gidenlere ve gelenlere baktığımızda, Galatasaray'ın şu anda geçen seneden daha zayıf bir kadrosu var. Fatih Hoca'nın muhakkak listesi vardır, kulübün de planları vardır ama şu anda geç kalmış durumdalar" dedi.

"ELNENY KARAKTERLİ OYUNCU"

Mohamed Elneny'nin Beşiktaş için büyük kayıp olduğunu ve Galatasaray'ın bu oyuncuyu alması gerektiğini belirten tecrübeli futbol adamı,"Yabancı oyuncularda feda falan yok. Hiçbiri "Yazık bunlara" demez, alırlar parayı. Sergen Yalçın'ın oyun tarzına baktığımızda farklılık gösteren bir oyun değil. Bana göre en büyük kayıp Elneny'dir. Galatasaray olsam hemen Elneny'i alayım derim. Karakterli de bir oyuncu" şeklinde konuştu.

Rıdvan Dilmen, sarı-kırmızılıların Jean-Michael Seri'yi yeniden almamasına şaşırdığını belirtti ve "Kulüplerin hiçbir hazırlığı yok. Eski kariyeri çok iyi diye oyuncu alıyorlar. Galatasaray, Seri'yi neden alamadı, onu merak ediyorum" ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5927246/ridvan-dilmenden-gsaraya-surpriz-transfer-onerisi