33 yıldır Beşiktaş haberlerini biriktiriyor!

Milyonlarca taraftarı bulunan Beşiktaş'ın bir taraftarının gazete kupürlerinden koleksiyon olduğu ortaya çıktı. Beşiktaş taraftarı olan Abdullah Didinmez 1987 yılında almış olduğu bir gazete ile Beşiktaş haberlerini gazeteden keserek koleksiyon yapmaya başladı. 33 yıldır haberleri biriktiren Didinmez Beşiktaş'ı sülalece sevdiklerini söyledi.

Beşiktaş’ın hayatında ayrı bir yeri olduğunu bu yüzden çıkan haberlerin gazete kupürlerini biriktirdiğini belirten Didinmez, "33 yıldan beri bu gazeteyi biriktiriyorum. Sülalece Beşiktaş taraftarıyız. Çocukluğumdan beri gazete biriktiriyorum. Herkes tespih, pul, para koleksiyonu yapıyor. Bende Beşiktaş’ın gazete kupürlerini biriktiriyorum. Beşiktaş aşktır. Benim için apayrı bir şeydir. Benim bu alışkanlığım babamdan geldi. Babam da Beşiktaşlı. Gazeteleri aldıkça Beşiktaş’ın haberlerinin bulunduğu gazete kupürlerini biriktirmek aklıma geldi. 33 yıldır gazetelerdeki Beşiktaş haberlerini biriktiriyorum" ifadelerini kullandı.

GAZETE KÜPÜRLERİNİ BİRİKTİRİYOR

33 yıldır Beşiktaş ile ilgili çıkan haberleri  biriktiren Abdullah Didinmez , "Şu an kaç tane gazete kupürü var inanın bilmiyorum. Dediğim gibi 33 yıldır Beşiktaş’ın galip geldiği tüm gazete kupürleri bulunuyor. 1987 yılından beri Beşiktaş ile ilgili her kupür bulunuyor. Fenerbahçe maçı, Bursaspor maçı ve derbi maçlarını unutamıyorum" dedi

GÖREN İNANAMIYOR

 Didinmez, "Herkes şaşırıyor. ’Bu kadar gazeteyi ne yapacaksın, nereye kadar biriktireceksin’ diyorlar. ’Mezara mı götüreceksin’ diyenler bile var. Ama ben biriktirebildiğim kadarını biriktirmeye devam edeceğim. Gazete kupürlerinin başlıkları, Beşiktaş formaları, saatler, aklınıza ne gelirse hepsi var" şeklinde konuştu.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5888293/33-yildir-besiktas-haberlerini-biriktiriyor