Pratik ve rahat kullanım sağlayan Mochi Pompa

Opsiyonel olarak pratik kullanım ve aktif pompalama işlevi gören Mochi göğüs pompası, her kadının meme yapısına uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Eller serbest şekilde rahat bir pompalama işlemi yapılabilir. Kolayca steril kullanımı sayesinde sağlıklı anne sütünün özelliklerini korumaya devam etmesi, bebeklerin gelişim sürecinde ihtiyacı olan sütün karşılanmasında katkı sağlaması beklenir.

Kolay Temizlenir, Steril Kalır!

Bulaşık makinesinde ve elde yıkamaya uygun olan özel tasarım, yumuşak silikon yapısının kaybolmadan uzun süre kullanım imkanı sunmasını sağlayacaktır. Sterilizasyon cihazlarında ve kaynama işlemlerinde pratik bir temizleme işlemine daima açık olacaktır. Mochi göğüs pompası, ilk kullanımdan itibaren etkili bir pompa olarak, sütün diğer aparatlara aktarılmasında kolaylık sağlayacaktır.

Tek parça olarak dizayn edilmiş olan silikon hatlar, vakum kanalları ile eforsuz bir sağım işleminin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Her sağımda 120 ml süt toplama imkanı sunar ve geniş hacmiyle bir bebeğin ihtiyaç duyacağı sütü karşılamada etkili olması beklenir. Kolayca kaynatılabilir ve bulaşık makinasında temizlenerek steril bir kullanım sunabilir.

Her Anne İçin İdeal Kullanım!

Annelerin süt pompalama işlemi için sunduğu özel tasarım, öncellikle bütün kadın göğüs anotomilerine uygun şekilde dizayn edilmiştir. Meme ölçüsü fark etmeksizin, her kadının kullanabileceği işlevsel pompa, göğüsün büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre işleminden geri kalmayacaktır.

Silikon ağız kısmı ve yumuşak hazne bölümünden sıkma bırakma hareketi yapılarak göğüs pompasının sağma işlevini yerine getirecektir. Pratik kullanım, ergonomik taşıma etkili bir kullanım sağlayacaktır. Rahat bir şekilde sütün sağılmasını sağlaması beklenen olan özel tasarımıyla, annelerin her an yanında bebeklerin ise bütün ihtiyaçlarına yönelik teçhizatlar arasında yerini alacaktır. Kolay ve pratik kullanımla fark yaratan özel tasarımdır.

Mochi Göğüs Pompası Yüksek Performans Sunar!  

Yüksek performans sunmasının nedeni, fazla efor harcamadan basit hareketlerle kısa zamanda pompalama işlemini yapmasıdır. Göğüsün ve meme ucunun hassasiyetine bağlı olarak yumuşak ve hafif bir şekilde sağımın gerçekleşmesini sağlar.

Göğüs Pompasında Mochi Farkını Hissedin!

Mochi göğüs pompası, uzun süreli sağma işlemlerinin yanı sıra kısa ve pratik olması için dizayn edilmiştir. Şık tasarımının yanı sıra yüksek bir performans sunacak, yumuşak silikon hatlarla kısa zamanda sağma işleminin gerçekleşmesinde etkili olacaktır.

Uygun fiyat ve yüksek performansla, sessiz, pratik aynı zamanda kolay kullanım sunan etkili pompa işleminin rahatlığını anında hissedebilirsiniz. Uygun ve ekonomik fiyatla hayal ettiğinizden çok daha kolay kullanım sunar.

Detaylı bilgi için: https://mochibabies.com.tr/


Advertorial

- Milli Gazete, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5884674/pratik-ve-rahat-kullanim-saglayan-mochi-pompa