F.Bahçe'de önemli toplantı! Belözoğlu ve Bulut bir araya geliyor

Fenerbahçe’de, 3-0'lık Yeni Malatyaspor mağlubiyeti sonrası sular durulmuyor… Kadıköy’deki farklı mağlubiyetin ardından teknik direktör Erol Bulut’un hedefe konmasının ardından sarı-lacivertli yönetim de harekete geçti.

GÖZLER FUTBOLCULARA ÇEVRİLDİ!

Milliyet’te yer alan habere göre; Fenerbahçe yönetimi, son dönemdeki kötü gidişatta teknik direktör Erol Bulut ve teknik heyeti sorumlu tutmuyor. Yeni Malatyaspor maçında oyuncuların tamamına yakınının sınıfta kalması, gözleri futbolculara çevirdi. Yönetim, teknik heyetin hatalarının olduğunu kabul etse de asıl sorumlunun futbolcularda olduğu kanaatine vardı.

Fenerbahçe’de hiçbir futbolcunun Yeni Malatyaspor maçında varlık gösterememesi; mağlubiyet faturasının futbolculara kesilmesine neden oldu.

TEKNİK DİREKTÖR DEĞİŞİKLİĞİ GÜNDEMDE YOK!

Sarı-lacivertli yönetimin teknik direktörlük değişikliği şu an için düşünmediği ifade edildi. Bunun için en önemli gerekçe ise Erol Bulut’un önceki dönemdeki performansı… Fenerbahçe yönetiminin genç çalıştırıcıya güvendiği ve takımı toparlayacağına inandığı kaydedildi.

KÖTÜ GİDİŞAT MASAYA YATIRILDI... 

Yeni Malatyaspor mağlubiyetinin ardından bir toplantı gerçekleştiren Emre Belözoğlu ve Erol Bulut, son dönemki kötü gidişatı değerlendirdi. Belözoğlu, genç çalıştırıcıdan son dönemdeki kötü gidişin sebeplerini öğrenmeye çalıştı.

Ayrıca 3-0’lık şok mağlubiyetin ardından sarı-lacivertli takımın tecrübeli ismi Luiz Gustavo da soyun odasında bir konuşma yaparak her maça aynı ciddiyetle çıkmaları gerektiğini vurguladı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5880614/fbahcede-onemli-toplanti-belozoglu-ve-bulut-bir-araya-geliyor