Birlik ve beraberlik ruhuyla çalışacağız

Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından İstanbul il başkanı olarak görevlendirilen Ömer Faruk Yazıcı, yaptığı açıklamada, teşkilat mensuplarına birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Yazıcı, “Milli Görüş hareketimizin tek siyasi temsilcisi olan Saadet Partimizin en büyük başarısını temin etmek için canla başla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından İstanbul il başkanı olarak görevlendirilen Ömer Faruk Yazıcı, yaptığı açıklamada birlik beraberlik mesajı verdi.  Saadet Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığı sorumluluğunu üstlenmenin çok kıymetli bir görev olduğunu belirten Ömer Faruk Yazıcı, “Merhum Erbakan Hocamızın ifadesiyle; “dünyanın başşehri İstanbul”, çağları etkileyen bir potansiyele ve öneme sahiptir. Tertemiz bir siyasi geçmişi haiz, ülkemizin sorunlarını çözecek, gerçek manada adaleti ve kalkınmayı tesis edecek, ahlaki ve manevi değerlerimizi yeniden ihya edecek birikime ve kadrolara sahip olan Saadet Partimizin İstanbul il başkanı sorumluluğunu üstlenmek, çok kıymetli bir görev ve ayrıca şeref vesilesidir. Bu nedenle; böylesine önemli bir görevi bizlere tevdi eden büyüklerimize şükranlarımı arz ediyorum” ifadelerini kullandı.

CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

Saadet Partisi’nin en büyük başarısını temin etmek için canla başla birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını söyleyen Yazıcı, “2 yıldır partimizin Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş ve arkadaşlarımızla birlikte partimiz adına milletimize hizmet etmeye çalışmıştık. Şimdi aynı gayret ve heyecanla İstanbul’da bütün teşkilat mensuplarımızla birlikte İstanbul’a hizmet edecek, Milli Görüş hareketimizin tek siyasi temsilcisi olan Saadet Partimizin en büyük başarısını temin etmek için canla başla çalışacağız. Çalışmalarımızı birlik ve beraberlik ruhuyla yapacağız. Bu dava uğruna saçını, sakalını ağartmış olan büyüklerimizin birikimi ve tecrübesi, bu davaya genç yaşta gönül vermiş kardeşlerimizin azim ve heyecanı; bugüne kadar her zaman fedakârlıkları ve nezaketleri ile temayüz eden hanım kardeşlerimizin katkıları ile inşallah önemli çalışmalar ortaya koyacağız” dedi.

“BÜTÜN TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZA SELAM VE MUHABBETLERİMİ GÖNDERİYORUM”

Yazıcı, sözlerine “Allah yardımcımız olsun, bizleri mahcup etmesin, gayretimizi, sabrımızı ve çalışma şevkimizi artırsın! Yapacağımız çalışmalar İstanbul’umuza hayırlar getirsin” niyazıyla devam etti. Teşkilat mensuplarına seslenen Yazıcı, “Bütün teşkilat mensuplarımıza, bir kez daha selam ve muhabbetlerimi gönderiyorum” diye konuştu.

- Milli Gazete, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5755916/birlik-ve-beraberlik-ruhuyla-calisacagiz