Ödemelerini yapan Denizlispor'un transfer yasağı kalktı

Yukatel Denizlispor'da hareketli dakikalar yaşanıyor. Transfer yasağı bulunan Denizli temsilcisinin önündeki engel kalktı. Kulüp, yaptığı açıklamada eski teknik direktörler Yücel İldiz ve Mehmet Özdilek'e ödemelerin yapıldığını açıkladı.

Denizlispor'dan yapılan yazılı açıklamada "Geçmiş dönem teknik direktörlerimizden Yücel İldiz ve Mehmet Özdilek'in kulübümüzde görev yapmadıkları dönemlerdeki ödemelerini, kendilerinin talep ettikleri şekilde, faizleriyle birlikte gerçekleştirerek bugün itibariyle transfer yasağımızı kaldırmış bulunuyoruz" ifadeleri yer aldı.

"UNUTMAYACAĞIZ"

Özdilek ve İldiz'e göndermede bulunan kulüp, açıklamasında yaşananları unutmayacağını dile getirerek "Denizlispor camiası olarak bu zor günlerimizde yapılan müspet veya menfi hiçbir davranışı unutmayacağımızı kamuoyuyla paylaşmak isteriz" dedi.

LİSANS ÇIKARABİLECEK

Denizlispor, yasağın kaldırılmasının ardından yeni transferlerine lisans çıkaracak.

ANKARAGÜCÜ DE YASAĞI KALDIRMIŞTI

Süper Lig'in bir diğer ekibi Ankaragücü de geçen sezon başında yollarını ayırdığı Tomas Heurtaux ve Alessio Cerci'nin alacakları nedeniyle transfer yasağı cezasına çarptırılmış ve iki oyuncuya ödemelerin yapılması sonrası yasağı kaldırmayı başarmıştı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5351353/odemelerini-yapan-denizlisporun-transfer-yasagi-kalkti