Belhanda'dan Galatasaray Yönetimi'ni şaşırtan talep

Galatasaray'da son dakika Younes Belhanda gelişmesi. Galatasaray'ın gelecek sezon planlamasında yer almayan ve ismi Suudi Arabistan, Katar, Çin ekipleriyle anılan Younes Belhanda, Sarı Kırmızılı ekipteki geleceğini görüşmek adına yönetimle bir araya geldi.

Galatasaray'ın yıllık 5 milyon Euro'ya yakın bir bedel ödediği Belhanda'dan flaş bir talep geldi. Fransız gazeteci Manu Lonjon'un haberin göre; Faslı oyuncu, sözleşmesinin sonuna kadar Sarı Kırmızılı ekipte kalmak istediğini yönetime bildirdi. 30 yaşındaki oyuncu, aksi takdirde serbest bırakılmak istediğini ifade etti. 

Galatasaray'ın ciddi bir yatırım yaptığı Belhanda'yı bedava göndermeye sıcak bakmadığı ve tarafların kısa süre içerisinde yeniden bir görüşme yapması bekleniyor.

Fatih Terim'in, geçen sezonun devre arasında Suudi Arabistan'a satılmasına izin vermediği Faslı futbolcunun kalması için artık ısrarcı olmayacağı ifade ediliyor. Sarı Kırmızılı yönetim taraftarlarla yıldızı barışmayan Belhanda'yı 5 milyon Euro'dan aşağı bir bonservise bırakmayacağı gelen haberler arasında. 

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/5009108/belhandadan-galatasaray-yonetimini-sasirtan-talep