Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan'dan Ramazan Bayramı mesajı

Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Ramazan Bayramı'nın ülkemize, çalışanlara ve tüm insanlığa en başta sağlık, barış, huzur ve refah getirmesi temennisinde bulunarak, “Koronavirüs salgınıyla mücadelede hükümetimizin ve devletimizin koyduğu kurallara uyarak salgını hep birlikte yenelim, iki bayramı birlikte yaşayalım” dedi.

 Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı. Bu sene ki Ramazan Bayramı'nda birbirimizden uzakta kalmak zorunda olduklarını belirten Arslan, "Kucaklaşamasak da omuz omuza olamasak da biliyoruz ki yüreklerimiz bir olacaktır. Büyüklerimizi, dostlarımızı, kardeşlerimizi uzaktan da olsa selamlıyoruz. Her bayram olduğu gibi bu bayram da gönlümüz ve yüreğimiz onlarla beraber olacaktır. Bütün bunların geçici olduğuna, yeniden kucaklaşacağımız günlerin çok yakın olduğuna inanıyoruz" dedi.

SAĞLIK İÇİNDE NİCE BAYRAMLARA

Koronavirüsle mücadelenin kararlılıkla sürdürülmesi ile iki bayramı bir arada yaşayacaklarına inandıklarını vurgulayan Arslan, açıklamasını şöyle sonlandırdı: "Bu zor süreçte iş başında fedakârca, cesurca ve özveri ile çalışan başta sağlık, gıda, banka, taşıma, güvenlik, temizlik, haberleşme, basın, petrol ile kamu ve özel bütün sektörlerdeki tüm emekçi kardeşlerimize, milletimize ve HAK-İŞ teşkilatı mensuplarımıza yürekten teşekkür ediyoruz. HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, tüm üyelerimizin, çalışanların, emek hareketinin ve bütün Müslüman aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımızla kutluyor, sağlık, barış, huzur ve kardeşlik içerisinde nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyoruz.”

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/4691158/hak-is-genel-baskani-mahmut-arslandan-ramazan-bayrami-mesaji