MHP’den Feti Yıldız açıklaması

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ın sağlık durumuna ilişkin, “İlk tahlil negatif çıkıyor, daha sonraki doğrulama testi de negatif çıkmakla birlikte tabi yaş ve daha evvel yaşadığı tıbbi sorunlar nedeniyle de diğer tetkik ve tahlillerinin de yapılması için birkaç gün daha hastanede kalacak” dedi.

Tarafsız Haber Ajansı'nda yer alan habere göre Meclis Genel Kurulu’nda konuşan Akçay, MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaparak şöyle dedi:

“Genel Başkan Yardımcımız İstanbul Milletvekilimiz ve çok kıymetli abimiz Feti Yıldız Bey’in dün Twitter’dan bir paylaşımı oldu. Kendisi de zaten bu koronavirüs salgınından bu yana bu salgına karşı önlemleri son derece hassasiyetle dikkat eden ve özen gösteren bir ağabeyimizdi. Fakat yaşı münasebetiyle de bazı endişeler de taşımıyor değildi.

“İLK TAHLİL NEGATİF ÇIKIYOR”

Bu koronavirüs tahlilleri neticesinde ilk tahlil negatif çıkıyor, daha sonraki doğrulama testi de negatif çıkmakla birlikte tabi yaş ve daha evvel yaşadığı tıbbi sorunlar nedeniyle de diğer tetkik ve tahlillerinin de yapılması için birkaç gün daha hastanede kalacak.

Kendisine buradan tekrar geçmiş olsun dileklerimizi ifade ediyoruz ve endişe edecek bir durum söz konusu olmadığını da ifade etmek istiyorum.”

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/4140382/mhpden-feti-yildiz-aciklamasi