Canavar baba kızının üzerine benzin döküp yaktı

Ukrayna'nın Chernivtsi kentinde inanılmaz bir dehşet yaşandı.

16 yaşındaki genç kız, daha önce defalarca babası tarafından şiddet ve işkence gören annesini korumak için babasına karşı çıktı. Çılgına dönen sarhoş baba, kızını benzin dökerek ateşe verdi ve ölüme terk etti.

Polis kaynaklarının verdiği bilgiye göre adı açıklanmayan 38 yaşındaki baba eve sarhoş gelerek eşi Natalia Krytska'ya hakaret ederek dövmeye başladı.

43 yaşındaki karısını yumruklamak üzereyken 16 yaşındaki Anna babasına engel olmak istedi. Öfkeli adam kızının tepkisi üzerine evden ayrıldı ancak kısa süre sonra elinde bir bidon benzinle dönerek karısına ve kızına saldırdı.

Elindeki benzini sağa sola savururken bidonun bir anda alev alması sonucu genç kız yanmaya başladı.

Çığlıkları duyan genç kızın ağabeyi kardeşini sürükleyerek dışarı çıkardı ve üzerini karla örtmeye çalıştı.

CANİ BABA OLAYI İZLEDİ

Genç kızın annesi ve ağabeyi cani babadan yardım istese de adam umrumda bile değil diyerek sadece olayı izlemekle yetindi.

Yoğun bakım ünitesine alındı ​​ve yüzünde, boynunda, solunum yollarında ve ellerinde yanık teşhisi kondu.

Komşularının haber vermesi üzerine gelen sağlık ekipleri olumsuz hava şartlarından dolayı yolda mahsur kaldı. Olay yerine 2 saat sonra gelen ekipleri genç kıza ilk müdahaleyi yaptı. Hemen hastaneye kaldırılan genç kız tedavi altına aldındı.

Chernivtsi Acil Hastanesi Başkanı Igor Semenyuk yaptığı açıklamada genç kızın çok ağır yanıklar olduğunu vr düzelebilmesi için plastik cerrahi operasyon geçirmesi gerektiğini belirtti.

BABA GÖZALTINA ALINDI

Polis, tutuklanan ve gözaltına alınan 38 yaşındaki babasına karşı cinayet teşebbüsü nedeniyle ceza davası başlattı.

- Milli Gazete, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3602747/canavar-baba-kizinin-uzerine-benzin-dokup-yakti