Millî Gazete ailesi 48’inci yılında Erbakan Hoca’nın kabri başındaydı

Millî Gazete çalışanları ve Millî Gazete okurlarının bir araya geldiği anma programında merhum Erbakan Hoca ve vefat eden Millî Gazete personelleri için okunan hatimlerin duası yapıldı.

Hak Geldi, Batıl Zail Oldu’ düsturuyla yayın hayatını sürdüren Millî Gazete, 48’inci kuruluş yılında Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kabri başında bir araya geldi. ‘Millî Gazete girmeyen eve virüs girer’ sözüyle gazetemizin önemine vurgu yapan Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca, kabri başında anıldı. Millî Gazete İmtiyaz Sahibi Ömer Yüksel Özek, Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Millî Gazete Yazı İşleri Müdürü Ercan Özcan ve Millî Gazete personellerinin hazır bulunduğu programa çok sayıda Millî Gazete okurları katıldı. Ahmet Alay Hoca, Hüseyin Erdoğan Hoca ve Ali Rıza Yılmaz Hoca’nın Kur’an-ı Kerim tilaveti yaptığı programda Hayati Okyatmaz Hoca da, Erbakan Hoca ve vefat eden Millî Gazete personelleri için toplanan hatimlerin duasını gerçekleştirdi.

“ÜSTÜMÜZE DÜŞEN VAZİFEYİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Erbakan Hoca’nın kabri başında bir konuşma gerçekleştiren Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, “Millî Gazete 48 yıldır çizgisinden hiç sapmadan yayın hayatına devam ediyor. Gazetemizin kuruluş yıldönümü vesilesiyle Millî Gazete’mize hizmet etmiş ve ahirete intikal etmiş olan abilerimizi ve büyüklerimizi burada Erbakan Hoca’nın kabri başında hayırla yâd ediyoruz. Aynı zamanda Millî Gazete bünyesinde hâlâ hizmet veren, çalışan herkesten ve tüm okurlarımızdan Allah razı olsun. Biz ‘Hak geldi batıl zail oldu’ düsturuyla gazeteci olarak üstümüze düşen vazifeyi yerine getirmeye çalışıyoruz. Gazetemizin kurucusu Erbakan Hocamız gibi Allah bizleri de hayırla anılan kullarından etsin” ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3587849/milli-gazete-ailesi-48inci-yilinda-erbakan-hocanin-kabri-basindaydi