Evden eve nakliyat

Çünkü bu şirketler rahat bir şekilde ev eşyalarınızı taşımakta ve güvenli bir şekilde yeni evinize teslim etmektedir. İstanbul evden eve nakliyat olarak aratıldığında karşımıza çıkan ilk şirketlerden birisi DEMTAŞ Nakliyat’tır. Bu sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren DEMTAŞ NAKLİYAT şirketi özenle hizmet sunmakta ve herhangi bir mağduriyet yaşatmamaktadır. Yaklaşık 30 yıldır hizmet veren bir şirket olan Demtaş Nakliyat ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Geniş hizmet portföyü ile sizlere taşıma konusunda yardımcı olmaktadır.

DEMTAŞ NAKLİYAT VE KALİTELİ HİZMETLER

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet sunmanın çabası içerisinde olan firma güven veren hizmetleri ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Sunulan hizmetlere bakıldığında birçok alanda olduğu görülmektedir. Sunulan Hizmetler:

- Depolama

- Lojistik

- Nakliyat olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hizmet ağını sürekli olarak genişleterek müşterilerine her alanda yardımcı olmaya çalışmaktadır.

GENİŞ HİZMET AĞI

Ofis, ev, asansörlü taşıma gibi birçok kategoride sunduğu hizmetler ile sorunsuz bir şekilde sizlere destek olmaktadır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile hayatınıza değer katmaya çalışmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu yeni model araç filosu ile taşımacılık faaliyetini sekteye uğratmadan çalışmaktadır. Emsallerine bakıldığında ucuz olarak nitelendirilebilecek seviyede tutulan ücretler ile cebinize ağır bir yük oluşturmamaktadır.

GÜVEN VEREN TAŞIMACILIK

Taşınan ürünlerinizi sigortalayarak sorunsuz bir şekilde teslim eden firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Aynı zamanda şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de sunan firma Türkiye geneli hizmet vermektedir.

FİRMANIN HİZMET POLİTİKASI

- Müşteri Memnuniyeti: Müşteri değerlendirmelerine göre 0 orana sahiptir.

- Üstün Hizmet: Kalitenin tesadüf olmadığına inanan firma kaliteyi hep yükseklere taşımaya çalışmaktadır.

- Ödeme Kolaylığı: 1 ay sonra ödeme imkânı ile ister nakit ister kredi kartı ile ödeme imkanı sunulmaktadır.

DEMTAŞ İLETİŞİM HATTI

Siteye telefonla 444 4 703’ ten ya da internet üzerinden https://www.demtasnakliyat.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@demtasnakliyat.com.tr mail adresinden soru, görüş ve önerilerinizi ileterek hizmetlerimizi iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz. Daima yanınızda olan firma sizlere kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Sitemizi ve hizmetlerimizi takip ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3431841/evden-eve-nakliyat