Rusya'da korkunç olay!

DHA'nın haberine göre; olay, Rusya olay, Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin Mendeleyevsk kentinde meydana geldi. Alkollü olduğu öğrenilen Ainur Harisov (41) isimli üvey baba gece saatlerinde eve geldi. Eşi Angelina Basharova (38) ile tartışmaya başladı.

O sırada ilk evliliğinden olan büyük oğlu Cyril (19) odasından çıkarak anne Basharova'yı savunmaya başladı.

O sırada bağırışları duyan Malchik (12) odasından çıktı ancak üvey baba Harisov ona odasına gitmesini, onun da sırası geleceğini söyledi ve anne Basharova ile birlikte Cyril'i öldürdü. Harisov, daha sonra Basharova ile evliliğinden doğan 2 yaşındaki çocuğunu da öldürdü.

Odasına giden Malchik, evinin kapılarının üvey babası tarafından kilitlendiğini duydu. Küçük çocuk korkuya kapıldı ve odasındaki pencerenin camını kırarak yarı çıplak halde aşağıya atladı.

Ayağında cam kesiği ve üstü başı kan içerisinde, evlerine yakın bir fırına koştu. Fırın çalışanları ise yarı çıplak halde gelen Malchik'in yaralarına ilk yardım uyguladıktan sonra onu battaniyeye sararak, sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Yerel medya, anne Basharova ve büyük oğlu Cyril'in evlerinde öldüklerini duyurdu. 2 yaşındaki çocuk ise ambulansla hastaneye kaldırılırken hayatını yitirdi.

Üvey baba Harisov ise kısa süre sonra polis tarafından yakalandı. Harisov'un ifadesinde, suçunu itiraf ettiği ve kıskançlık sebebiyle bu cinayetleri işlediğini söylediği öğrenildi.

- Milli Gazete, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3404102/rusyada-korkunc-olay