Bafetimbi Gomis ateşi yaktı: Eğer şartlar oluşursa dönmeye hazırım

Sosyal medya hesabından Galatasaray formalı fotoğrafını paylaşıp, sarı kırmızı kalple “Her zaman yanınızdayım” diyen Bafetimbi Gomis, Ocak ayında yeniden Aslan olabilir. Yakın çevresine konuşan 34 yaşındaki santrfor, "Eğer şartlar oluşursa, dönmeye hazırım.” sözleriyle ateşi yaktı.

Al Hilal formasıyla gollerine devam eden Fransız yıldız Bafetimbi Gomis, sosyal medya hesabından Galatasaray formalı fotoğrafını paylaşıp, sarı kırmızı kalp koydu ve “Her zaman yanınızdayım.” dedi.

GOMİS: DÖNMEYE HAZIRIM

Bu mesaj sarı kırmızılı taraftarları çok heyecanlandırırken, Gomis’in Galatasaray yönetiminden haber beklediği belirtildi. Yakın çevresine konuşan Gomis’in, “Galatasaray taraftarı benim için çok özel. İstanbul’u da çok özlüyorum. Orada güzel dostluklarım var. Eğer şartlar oluşursa, ben her zaman dönmeye hazırım. Neden olmasın.” dediği öğrenildi.

Ancak bu transferin gerçekleşmesi için Başkan Mustafa Cengiz ile Gomis arasındaki buzların erimesi de şart. Daha önce havalimanında Gomis’in selam vermediği Başkan, sonrasında “Selam verse ne olur, vermese ne olur. Bizden para istedi. O rakamları veremediğimiz için ayrıldı.” açıklaması yapmıştı.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3377220/bafetimbi-gomis-atesi-yakti-eger-sartlar-olusursa-donmeye-hazirim