Başkentte Saadet şöleni

Başkent Ankara tarihi bir kongreye şahitlik edecek! Saadet Partisi 7’nci Olağan Büyük Kongresi bugün Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleşecek. Saadet şöleninin yaşanacağı Ankara Arena’daki Büyük Kongre’ye 81 ilin yanı sıra Avrupa teşkilatlarından da yoğun katılım olacak. Coşku ve heyecanın hâkim olacağı kongrede, Saadet Partisi’nin yeni dönemdeki mesajları güçlü bir şekilde kamuoyu ile paylaşılacak.

Saadet Partisi bugün Ankara (Arena) Spor Salonu’nda adeta gövde gösterisi yapacak. Güçlü ve dinamik kadrolarını başkent Ankara’daki 7’nci Olağan Büyük Kongresi’nde toplayacak olan Saadet Partisi, yenilenme ve tazelenmenin yanında yeni dönemin mesajlarını gür bir sesle haykıracak. ‘Gelecek, Saadet’le Gelecek’ diyecek olan Saadet kadroları, Ankara’yı inletecek.

KONGRE BUGÜN SAAT 10’DA BAŞLIYOR

Bugün Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan Saadet Partisi’nin 7’nci Olağan Büyük Kongresi, saat 10.00’da başlayacak. Kongreye 81 il ve yurtdışı teşkilat mensuplarının yanı sıra siyasi parti, sivil toplum kuruluşu, medya mensupları ve on binlerce vatandaşın katılması bekleniyor.

- Milli Gazete, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3280452/baskentte-saadet-soleni