Ekrem İmamoğlu'nun Tevfik Göksu'ya yaptığı espri kahkahaya boğdu

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Esenler Belediyesi'ni ziyaret etti. Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu tarafından belediye binasının girişinde karşılanan İmamoğlu, toplantıya, yardımcılarıyla katıldı.

Toplantı öncesinde yaptı konuşmada Ekrem İmamoğlu, "Bütün ilçe belediyelerini gezeceğiz. Başkanların gözünden Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetlerini dinleyeceğiz. Gördükleri eksikleri ya da yapılan; ama yürümeyen işleri dinleyeceğiz, önerileri de tabii.” dedi. 

İMAMOĞLU İLE GÖKSU ARASINDA MANGAL DİYALOĞU

Basın kapalı toplantı sonrası Millet Bahçesi’nde, İmamoğlu ve Göksu arasında  “mangal diyaloğu” yaşandı. İmamoğlu, bahçede mangal yapılması kararının yanlış olduğunu belirtti, Göksu, halk oylaması yaptıklarını ve ‘mangal yapılsın’ talebinin çıktığını iletti. 

İMAMOĞLU’DAN GÖKSU'YA: MECLİSE GELMEDEN YÜRÜ DE ÖYLE GEL

Tevfik Göksu, “Bizim burada 2 bin 200 metre yürüyüş parkurumuz var. Bisiklet parklarımız var. Açık etkinlik alanımız var. Bizim bir de orijinal ayakkabısız girilen parkımız var. Yürüyüşünüzü ayakkabısız yapıyorsunuz. Çimde çakılda, odun kabuğunda, çamurda..” dedi.  İmamoğlu ise “Elektriğini atsın diye.” cevap verdi. Göksu’nun “Evet” demesi üzerine İmamoğlu, “Meclise gelmeden biraz yürü de öyle gel” demesi çevredekileri kahkahaya boğdu.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3187478/ekrem-imamoglunun-tevfik-goksuya-yaptigi-espri-kahkahaya-bogdu