Karaduman KHK’lılarla görüştü: Er ya da geç geçecek

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, KHK’lılarla görüştü. 5-6 Ekim tarihlerinde Ankara’da gerçekleşmesi planlanan KHK Buluşması’nın valilik tarafından iptal edilmesinden sonra KHK’lılar siyasi partileri ziyaret etti. Bu kapsamda Saadet Partisi’ni ziyaret eden KHK’lı heyetle Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman görüştü.

KHK’lıların sorunlarını dinleyen Karaduman, bugün KHK’lıları kriminalize ve terörize eden bir iktidar mantığıyla karşı karşıya olduklarını söyledi.

BU HUKUKSUZLUK ASLA UNUTULMAYACAKTIR

KHK’lıların ise hukuksuzluğa karşı hukukla fikir ve düşünceye cevap vermesi gerektiğinin altını çizen Karaduman, şunları kaydetti:

“Bu mücadelelerini bundan sonra da devam ettirecektir. Er ya da geç bu zorlu günler geçecek, siyasi iktidarın bu zorbalığı, bu hukuksuzluğu, bu vicdansız ve merhametsiz tutumu asla ve asla unutulmayacaktır. Bunlar hem tarihin önünde hem insanlığın önünde hem de Allah’ın önünde hesap verecektir. Hak ve hukuk mücadelesi veren tüm onurlu insanların mücadelesini de tarih altın harflerle yazacaktır.”

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3183332/karaduman-khklilarla-gorustu-er-ya-da-gec-gececek