Motorlu kuryeler ile paket göndermenin avantajları nelerdir?

Aslında burada motorlu kuryelerin hatası da olmakla birlikte, ne yazık ki İstanbul trafiğinde ki şoförlerin de hataları bulunmaktadır. Üstelik kurye elemanlarının trafikte ki insanlara hizmet ettiklerini düşünürsek eğer, bütün mücadelelerinin de bizler için olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul trafiğinde bu denli motorlu kurye elemanlarının olmasının ana nedeni, uygun fiyatlı taşımacılık, trafikte daha hızlı seyir etmeleri, zamanında teslimat yapmaları ve firmanız için ekstra bir taşıyıcı güç oluşturmasıdır. Türkiye'de İstanbul kurye firmaları vermiş oldukları hizmetler ele alındığında, sadece Türkiye için ya da İstanbul için değil, Avrupa'nın ve dünyanın da bir çok yerine göre çok daha kaliteli hizmetler sunmaktalar. Üstelik bizde ki trafik ele alındığında, bize yakın kısmen trafiğin olduğu bir diğer metropol ise Londra olarak karşımıza çıkıyor. Sonuç olarak kurye taşımacılığında, hizmet anlamında dünyanın en iyileri arasında yer alıyoruz. 

İyi bir kurye firması nasıl belirlenir? 

Kurye sektörünün çok çeşitli olduğunu söyleyelim. Örneğin yemek dağıtımı yapanlar sadece belirli bir mesafeye kadar paket taşımaktalar. Ancak e-ticaret üzerinden satış yapanların ise böyle bir durumları bulunmuyor. Bu nedenle de çözüm ortağı olarak kurye firmaları ile çalışıyor veya kendi ağlarını kuruyorlar. Kendi motorlu kurye ağını kuranların birçok sıkıntıları da zamanla ortaya çıkıyor. Durum böyle olunca da, astı, astarını geçiyor ve birçok firma bu departmanı kapatıyor. Ancak kurye paketleri için, halen ciddi ve kurumsal hizmetler alacakları motorlu kurye ağına da ihtiyaç duyuyorlar. İstanbul Express Kurye birçok medya kuruluşunda, haber sitelerinde gündem olurken, yapmış oldukları yenilikler, çalışmalar sayesinde, hem kendi müşterilerini ve hem de teslimat yaptıkları müşterileri de memnun ediyorlar. 

Mustafa Fatih Güney kurye sektörüne yön veriyor 

Sürekli kendini geliştiren, kurye ağını arttıran, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan ve yapmış oldukları ile İstanbul kurye firmalarının da öncülüğünü yapan İstanbul Express Kurye, kurye işi yapan çalışanların da daha iyi şartlarda çalışmalarına imkan sunuyor. Şeffaflık üzerine kurmuş oldukları kurumsal yapı sayesinde, kurye gönderimi yapanlar direk olarak müşteri temsilcileri ile görüşerek paketlerinin durumlarını analiz edebiliyorlar. Günün her saati gönderim yanı sıra, motorlu kurye taşımacılığı ile birlikte araç taşımacılığı ve Türkiye'nin her yerine ve Avrupa ile dünyanın her yerine de gönderim yapan bir alt yapıya sahip durumda. Böylelikle İstanbul kurye dağıtımlarında öncü oldukları gibi, ayrıca kurye göndermek isteyen müşterilerine kapsamlı taşımacılık hizmetlerini de sunuyorlar. 

Kurye paketlerini güvenle teslim edin

Şüphesiz ki kurye paket gönderiminde herkes için öncelikler arasında paketlerinin güvenle taşınması geliyordur. Bu paketler ilaç olabilir, yazışmalar olabilir, müşterinin ürünü olabilir ve hatta hava alanında uçağınız kalkmaya yakınken, evde unutmuş olduğunuz pasaport dahi olabilir. Hem güvenli olmak, hem hızlı olması ve hemde uygun fiyatlara taşımacılık yaptırmak, Mustafa Fatih Güney tarafından kurulmuş olan ve İstanbul kurye şirketlerinin lideri olan İstanbul Express Kurye ile mümkün olmaktadır. Kurumsal olarak sağlamış oldukları hizmetler neticesinde, tüm paketleri istediğiniz günde, istediğiniz saatte ve en uygun fiyatlar ile taşıtabilirsiniz. 

İstanbul trafiğinden kurtulun

Kendi imkanlarınız ile kurye paketini, özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlerde taşımak çok sıkıntılı olacaktır. Bu sıkıntıların başında zaman ve masraf öncelikler arasında yer alıyor. Sonuçta paketinizi kendiniz taşırken, trafikte saatlerce bekleyebilir, aracınızın sürekli yakıt harcamasını sağlayabilir ve hatta sadece bu işi yapması için ekstra elemanda çalıştırabilirsiniz. Bunların tamamından kurtulmak için www.istanbulexpresskurye.org adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Motorlu kurye ağı ile her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan firmaya ulaşmak için hemen https://www.istanbulexpresskurye.org/ linkini tıklayarak siteye girip, güvenle kurye yollayabilirsiniz.

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3174610/motorlu-kuryeler-ile-paket-gondermenin-avantajlari-nelerdir