MasterChef Türkiye elenen isim belli oldu! İşte detaylar

MasterChef Türkiye yarışması dün akşam yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Yarışmada bu hafta kırmızı takıma iki kez kaybeden mavi takımdan 4 kişi eleme potasına gitti. Mavi takımdan elenmemek için Faruk Batuhan, Güzide, Müge ve Batuhan son tabaklarını yaptı. Peki MasterChef Türkiye’de kim elendi?

MASTERCHEF TÜRKİYE ELENEN İSİM KİM?

Faruk Batuhan, Güzide, Müge ve Batuhan; MasterChef Türkiye jürisinde yer alan Danilo Şef’in hazırladığı Ravioli yemeğini yaptılar. Danilo Şef’in yaptığı Ravioli yemeğine yakın tabak yapan Güzide ve Batuhan’ın tabaklarını beğenen şefler iki ismi elenmekten kurtardı. Son ikiye Müge ile Faruk Batuhan kaldı. Jüri üyelerinin kendi aldığı karar gereği elenen ismi yarışma için tabağı hazırlayan Danilo Şef, bu hafta veda eden ismin Müge olduğunu açıkladı.

MASTERCHEF MÜGE KİMDİR?

MasterChef Türkiye yarışmasına İstanbul’dan katılan 32 yaşındaki Müge Güney, Uluslararası Lojistik okudu. Kendi mesleğini 1 buçuk sene yaptı. Hiperaktif biri olduğu için mesleğini bıraktığını ve hizmet sektörüne yöneldiğini belirten Güney, ilk olarak servis elemanı sonrasında komi, garson ve son olarak görevine uçan şef olarak devam etti.

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/3164935/masterchef-turkiye-elenen-isim-belli-oldu-iste-detaylar