Sahaya atlayan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz ilk kez konuştu

Vodafone Park'ta oynanan Liverpool ile Chelsea arasında oynanan Süper Kupa maçının 14. dakikasında sahaya atlayan "Deli Mi Ne?" YouTube kanalının sahibi Ali Abdüsselam Yılmaz, özür diledi. 

HERKESTEN BENİ AFFETMELERİNİ İSTİYORUM

Yüzbinlerce Youtube abonesini kaybeden Yılmaz, tepkilere daha fazla dayanamadı. Yılmaz, tepkiler sonrası konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yılmaz, "Herkesten özür diliyorum ve beni affetmelerini istiyorum." dedi. 

"ORAYA GİTME AMACIM VİDEO ÇEKMEK DEĞİLDİ"

Yaşanan olay sonrası gözaltına alınıp adli kontrol şartıyla serbest bırakılan YouTuber Ali Abdüsselam Yılmaz, "Hepinize selamlar arkadaşlar. Dünkü olayla ilgili hislerimi size anlatmak istiyorum. Bir milli takım sporcusu olarak böyle bir konuyla ilgili karşınıza geldiğim için çok mutsuzum. Huzurlarınızda tüm Türk halkından özür diliyorum. O akşam maçı izlemeye gelen tüm futbol sever arkadaşlarımdan, stat görevlilerinden, tüm sporcu arkadaşlarımdan özür diliyorum ve beni affetmelerini diliyorum. Dün akşam maçı izlemek için her seyirci gibi stada gittim ve maç başladı. Oraya gitme amacım böyle bir video çekmek değildi. Maçı izlerken 15. dakikada inanılmaz heyecanlı bir durum oldu. Korner atışı sırasında maç durdu ve ben anlık refleksle bir anlık heyecana kapılık sahaya atladım." ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/2997385/sahaya-atlayan-youtuber-ali-abdusselam-yilmaz-ilk-kez-konustu