Aygün Alüminyum’dan Almanya’da Gurur Proje! 

Aygün Alüminyum’dan Almanya’da gurur veren bir proje daha! Frankfurt’un merkezinde yer alan projeyi başarılı bir şekilde yürüten Aygün Alüminyum’un aldığı övgülerin ve topladığı takdirin bir nedeni de imalat ve montaj sürecindeki hızı!

Dünyanın dört bir yanında, önemli merkezlerde, başarıyla tamamladığı projelerle tanıdığımız Türk Şirket Aygün Alüminyum; Therapoda Projesi’yle de global bir Türk Markası olduğunu kanıtlamaya devam ediyor.

Projede, 3.000 m2’lik panel cephe sistemi bulunuyor ve profil sistemi olarak, bir Alman markası olan Schüco sistem tercih edilmiş durumda. Dış jaluzi sistemi ve iç perde sistemi olarak da yine bir Alman markası olan Warema kullanılıyor.

Projedeki hızı ve iş kalitesiyle Alman yatırımcıların ve müteahhitlerin dikkatini çeken Aygün Alüminyum, 5 katlı proje binasının ilk iki katının montajını daha şimdiden tamamladı bile! 2019 Ağustos ayı sonunda, projenin tamamlanması hedefleniyor.

Aygün Alüminyum Almanya pazarında da adından sıkça söz ettirecek

Yıl içerisinde, Almanya pazarında aldığı aksiyonlarla adını sıkça duyduğumuz; ihracatın yıldızı, başarılı Türk Şirket Aygün Alüminyum, katıldığı birçok etkinlik ve fuarlarda, tüm dünyadan inşaat sektörü liderlerinin dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Bu yıl, 14-19 Ocak 2019 Tarihi’nde düzenlenen BAU 2019 Yapı Fuarı’na; Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Güneysel ve Yönetim Kurulunu temsilen İcra Kurulu Üyeleri; Sn. Esat Sakallı ve Sn. Gaye Abaoğlu da katılmışlardı.

Bu önemli fuarda, Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Güneysel; Aygün Alüminyum’un Almanya kurulumunu tüm dünyaya bildirmişti.

Therapoda Projesi, Aygün Alüminyum’un sektör liderlerinden topladığı takdirin ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Aygün Alüminyum şu an Almanya’da Kölner Strasse 44 Frankfurt Bürosu’na aktif olarak yerleşmiş durumda!

Aldığı sayısız ödüllerle Türkiye’de ihracatın yıldızı olarak tanınan ve sadece Almanya’da değil, yurt dışında birçok ülkede gerçekleştirmiş olduğu; büyük, prestijli ve başarılı projelerle artık global bir marka haline dönüşen Türk Şirket Aygün Alüminyum şu anda 10 yıllık planlaması dahilinde Almanya pazarına büyük bir önem veriyor!

Bu hedef ve planlama dahilinde, Aygün Alüminyum, şu anda Kölner Strasse 44 Frankfurt Bürosu’na aktif olarak yerleşmiş durumda!

Therapoda Projesi, gurur veren bir proje olmasının yanında, Aygün Alüminyum için şu an sadece bir başlangıç!

Almanya Pazarına Hızlı bir Giriş Yapan Aygün Alüminyum’un Farklı Ülkelerdeki Başarılı ve Prestijli Projeleri’nden Sadece Birkaçı

Aygün Alüminyum’un Kısa Bir Tarihçesi:

Aygün Alüminyum, üretim ve işletme hayatına ilk olarak 1979 yılında; İstanbul, Levent’ teki mütevazi tesislerinde başladı. Alüminyum doğrama uygulamalara takiben, cephe kaplama işine bugün; İstanbul, Tekstilkent, Koza Plaza’daki 1.500 m²’lik merkez ofisinde devam etmektedir. Sürekli büyümeyi ve kaliteyi ilke edinmiş olan şirket, Tekirdağ Çorlu Fabrikası’nı büyüterek ek üretim tesislerinin açılışını yaptı. Yeni istihdam alanları açtı.

Dünyanın dört bir yanında (İngiltere, Belçika, Rusya, Azerbaycan, Almanya, Amerika) gerçekleştirdiği, birbirinden başarılı ve yüksek prestijli projelerle ve aldığı sayısız ödüllerle birlikte ses getirmeye devam eden Türk Şirket Aygün Alüminyum, profesyonel ekibiyle, global bir marka olarak sürekli büyüme başarısını sürdürüyor. Ülkemize gerek ihracat gerekse birçok farklı alanda (istihdam, eğitim, markalaşma vb.) çok önemli oranda katma değer sağlamaya devam ediyor.

- Milli Gazete, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/2853440/aygun-aluminyumdan-almanyada-gurur-proje