Karaduman: Aile kurumunu ortadan kaldırabilmek için çalışıyorlar

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, İslam ülkelerinin yeniden bir araya gelmesi gerektiğini ifade ederek, “Bizim gayretlerimiz ve çalışmalarımız tüm Müslümanların Allah’tan başka sığınılacak yer aramamaları içindir. Biz Milli Görüş Hareketi olarak İslam ülkeleri lehine tek bir karar almamış olan Birleşmiş Milletler’den medet ummuyoruz. Biz Müslümanların lehine tek bir kurşun sıkmayan NATO’dan medet ummuyoruz. Son 50 yıldır Müslümanların beraberce hareket etmesini sağlayan D-8’lerin yeniden kurulacağına inanıyoruz” dedi.

Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘İl Başkanları Toplantısı’ ESAM Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Programın açılışında konuşan Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, parti çalışmaları başta olmak üzere ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

 ANLAŞMANIN KABUL EDİLEBİLİR TEK MADDESİ YOK

ABD’nin Siyonist İsrail’in emellerine ulaşması için açıkladığı “yüzyılın anlaşması”na tepki gösteren Karaduman, “7 Temmuz terör devleti olan İsrail’in sözde bağımsızlığının 70’inci yıldönümü. Katil ABD ve işgalci İsrail bu 70’inci yılı kutlamak üzerine Müslüman kanı dökmeye karar verdiler. Bütün İslam ülkelerinde bu şeytani kararın emellerini adım adım gerçekleştiriyorlar. Hepimizin bildiği gibi ABD’nin yüzyılın anlaşması dediği anlaşmanın maddeleri yayınlandı. Türkiye’de birçok mesele konuşuldu ama bu önümüzde duran hem Filistin’i hem Müslümanları tehdit eden anlaşmayla ilgili kimse konuşmadı. Bu şeytani kararların yegane amacı, işgal edilmiş toprakların İsrail’e devredilmesidir. Filistin direnişini Körfez ülkelerinin eliyle bitirmektir. Bu anlaşmanın onaylanacak tek bir maddesi yoktur. Bütün bu zulümler bağırma ve ağlamakla değil, gemileri yakan bir inançla ancak mümkün olacaktır” ifadelerini kullandı.

İSLAM BİRLİĞİ YENİDEN KURULACAK

İslam ülkelerinin yeniden bir araya gelmesi gerektiğini ifade eden Karaduman, şöyle devam etti:

“Bizim gayretlerimiz ve çalışmalarımız tüm Müslümanların Allah’tan başka sığınılacak yer aramamaları içindir. Biz Milli Görüş Hareketi olarak İslam ülkeleri lehine tek bir karar almamış olan Birleşmiş Milletler’den medet ummuyoruz. Biz Müslümanların lehine tek bir kurşun sıkmayan NATO’dan medet ummuyoruz. Biz kurtuluşu ABD limanlarına ve Avrupa limanlarına demir atmakta görmüyoruz. Eğer bir Müslüman ülke ABD’ye, NATO’ya teslim olduysa asla mazlumlarla ilgili tek bir adım atamayacaktır. Bunları konuşurken asla ümitsizliğe kapılmıyoruz. Biz İslam birliğinin yeniden kurulacağına inanıyoruz. Peygamber katillerinin bu topraklar üzerine ektiği nifak tohumlarının hesabı sorulacaktır. Son 50 yıldır Müslümanların beraberce hareket etmesini sağlayan D-8’lerin yeniden kurulacağına inanıyoruz.”

AİLE KURUMUNU ORTADAN KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Karaduman, İstanbul Sözleşmesi adı altında yapılan çalışmalara tepki göstererek, “Bugünlerde İstanbul Sözleşmesi adı verilen bir ahlaksızlığın alt başlıkları ile ilgili çalışmalar gündemi meşgul etti. Bu sözleşme sadece bir ahlaksızlık değil, bütün dünya insanlığını tehdit eden küresel bir soykırım niteliğindedir. Çünkü bunun amacı ülkelerin nüfuslarını kontrol altına almak, ülkelerdeki insan üreme sayıları üzerine iktidar oluşturabilmek ve bunun neticesinde aile kurumunu ortadan kaldırabilmek için çalışmalar yapıyorlar. Bu meseleyi inancımızla birlikte değerlendirirken sosyal yapı üzerine etkileri görmezden gelemeyiz. Bunlar her yıl eylem ve etkinlikler yapıyorlar. Ciddi stratejiler belirliyorlar. Bu ahlaksızlığın toplumda konuşulmasını istiyorlar. Bugün bize düşen, oluşturulmaya çalışan piyasanın faaliyetlerini ağızlara almamaktır.” diye konuştu.

- Milli Gazete, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/2849927/karaduman-aile-kurumunu-ortadan-kaldirabilmek-icin-calisiyorlar