Zen Pırlanta’dan 2-22 Temmuz %50 indirim fırsatı!

Güneşin enerjisini, yıldızların ışıltısıyla birleştirin! 2-22 Temmuz arasında Zen pırlanta mağazalarını ziyaret edin görülmemiş fiyatlarla en özel pırlantalara sahip olun. Birbirinden güzel modellerde %50 indirim fırsatlarıyla Zen pırlanta, mücevher severlerle buluşuyor.

Özel koleksiyonlarda, her bir parçanın birbiriyle uyumu, pırlantanın muhteşemliğini yansıtıyor. Usta işçilikle hazırlanan tasarımlar her kadının hayalini süslüyor. Zen pırlanta evlenecek çiftleri de mutlu eden fiyat avantajlarıyla sizi karşılıyor.

Sonsuz aşkı anlatan, pırlanta dünyasının en önemli sertifikası Forevermark sertifikasına sahip tektaş pırlanta yüzük modelleri ekstra indirimlerle sizleri bekliyor. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi beştaş pırlanta yüzükler de 2-22 Temmuz arasında özel hediyeler ve indirimlerle sizi âşık edecek. Sevdiklerinizi şaşırtmak için sadece özel günleri beklemeyin. Zümrüt, yakut, safir ve elmasın dansı… Her biri biricik ve çok özel tasarımlar… Yaz enerjisine uyan büyüleyici mücevherler, fiyat avantajlarıyla da heyecan verici.

Zen pırlanta tasarımları ile güneş şimdi çok daha parlak. Zamansız ve moda öncüsü tasarımlar, göz alıcı stilleriyle tüm bakışları üzerinizde toplayacak. Şık ve zarif tasarımları tercih edenlerin markası Zen pırlanta, geniş ürün yelpazesi ve özel koleksiyonlarıyla bu yaz da, %50 indirim fırsatlarıyla en çok tercih edilen pırlanta markası.

Stil sahibi kadınlar için modern ve güçlü tasarımlar sunan Zen pırlanta kolyeden, yüzüklere, tektaş küpe modellerinden bilekliklere kadar en çok tercih edilen ürünlerinde yaptığı indirimlerle sizlerle buluşmak için bekliyor. 2-22 Temmuz arasında pırlantalar, altın ve diğer değerli taşlarla buluşarak, ellerinizde, boynunuzda ve kulaklarınıza parlamayı bekliyor. Bu pırlanta mücevherler, ışıltıları ile tüm kadınları büyüleyecek türden.

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/2810817/zen-pirlantadan-2-22-temmuz-50-indirim-firsati