Necdet Gökçınar: İşsizliği çözeceğiz

Seçim çalışmalarını yoğun programla sürdüren Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar, Kadıköy Meydanı’nda Saadet Partisi Kadıköy İlçe Başkanlığı’nın programına katıldı. Meydanda bulunan partilerin stantlarını ziyaret eden Gökçınar, Saadet Partisi Kadıköy İlçe Başkanlığı’nın standına gelen, vatandaşlarla kucaklaştı, sorunları dinledi.

“BORÇLARI SIFIRLAYACAĞIZ”

Kadıköy Meydanı’nda kısa bir konuşma gerçekleştiren Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Gökçınar, “Ben hiçbir vatandaşımızın seçimine karışmam. Sizden sadece düşünerek oy vermenizi istiyorum. CHP Adayı’nın yönettiği Beylikdüzü Belediyesi’nin borçları ortada, AK Parti’nin yönettiği belediyelerin borçları ortada. Bu arkadaşlar hep vaat sıralıyorlar ama bu borçlardan bahsetmiyorlar. Çünkü zihniyetleri aynı. Biz göreve geldiğimiz zaman borçları sıfırlayacağız ve denk bütçe oluşturacağız” dedi.

“BİZ HERKESE İŞ BULMAK ZORUNDAYIZ”

Vatandaşlar Saadet Partisi İBB Adayı Necdet Gökçınar yoğun ilgi gösterirken, birçok kişi de sorunlarını paylaştı. Ağırlıklı olarak işsizlik ve geçim derdini anlatan vatandaşlara Gökçınar, “Kardeşlerim biz göreve gelir gelmez İstanbul’da işsizlik sorununu ele alacağız. Cumhurbaşkanı ‘Herkese iş bulacak halimiz yok’ diyor. Bakın biz herkese iş bulmak zorunda olduğumuzu düşünüyoruz. Meydanlara, köprülere ‘Sevdamsın İstanbul’ gibi romantik cümleler yazıyorsunuz ama İstanbullu işsiz, geçinemiyor, sizin umurunuzda değil” ifadelerini kullandı.

- Milli Gazete, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/2664896/necdet-gokcinar-issizligi-cozecegiz