Burak Yılmaz transferi sıcak gelişme: İtalyanlar uçak kaldırdı

İtalya Serie A ekiplerinden Lecce'de Burak Yılmaz için ısrarını sürdürüyor. İtalyan ekibinin Sportif Direktörü Mauro Meluso'nun Burak Yılmaz transferi için bugün Türkiye'ye geldiği iddia edildi.

Lecce Başkanı Saverio Sticchi Damiani, Çizme basınına verdiği röportajda Beşiktaş'tan Burak Yılmaz'ın transferi için girişimlerde bulunduklarını ve bu transferi sportif direktörleri Mauro Meluso'nun yürüttüğünü itiraf etmişti. Damiani açıklamasında, "İki golcü transferi yapacağız, bunlardan biri Burak Yılmaz olabilir. Aynı zamanda 2-3 genç futbolcuya da yatırım yapmak istiyoruz" dedi.

Gelişmeyi bir adım daha ileri taşıyan Sportitalia, Mauro Meluso'nun İstanbul'da bir görüşme yapacağını duyurdu. La Gazzetta del Mezzogiorno'da yer alan haberde ise şu ifadeler yer aldı;

"Mauro Meluso bugün Türkiye'de gitti. Transfer için yoğun girişimler devam ediyor. Beşiktaş'ın içinde bulunduğu maddi durumdan dolayı Lecce tarafı bu transferin olabileceğine inanıyor. Burak Yılmaz transfer biterse bir rüyadan fazlası gerçekleşmiş olacak."

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/2611523/burak-yilmaz-transferi-sicak-gelisme-italyanlar-ucak-kaldirdi