Özel Günlerin Anlamlı Hediyesi: Çiçekler

Tüm zamanların en güzel, en özel ve en göz alıcı hediyeleri olan çiçekler, sevdiklerinize takdim etme amacınız ne olursa olsun duygularınızı doğal ve içten şekilde ifade edebilmenize fırsat sunan benzersiz bir özelliğe sahip ürünlerdir. Gösterişini arttırmak amacıyla hazırlanan özgün sunum seçenekleri de eklenince bambaşka bir atmosfere kavuşan çiçekleri, sevdiklerinize armağan etmek için düşünebileceğiniz alternatifleriyle sizler için sıraladık!

Vazo Çiçekleri

Çoğunlukla kurdele, cipsofilya, renkli kağıtlar ve oyuncaklarla süslendiğinde çok daha şık ve renkli hale gelen vazo çiçekleri; özel günlerde insanların birbirlerine hediye etmek için tercih ettiği ideal çiçek çeşitleri arasında yer alır. Tek bir çiçek türü ya da farklı familyalara ait mevsim çiçeklerinin değişik konseptlere uygun olarak aranjman haline getirilmesiyle oluşturulan vazo çiçekleri, konumlandırıldıkları her alanda dikkat çekici bir enerji yaratır. Genellikle çiçeklerinin kök kısımlarına göre silindir şeklindeki tasarımların yanı sıra fanus, akvaryum gibi vazoların da tercih edildiği vazo çiçekleri sunumları, görkemli görünümleriyle öne çıkan hediyelerdir.

Buket Çiçekleri

Sevgililer Günü, Kadınlar Günü gibi özel günler başta olmak üzere yılın belli zamanlarında samimi bir kutlama yapmak isteyenler için oldukça uygun bir seçenek olarak sunulan buket çiçekleri, özellikle bireysel takdimlerde etkisi büyük hediyelerdir. Kırmızı, beyaz ve başka renklerdeki çok sayıda gülden oluşan bir aranjman, bukette sunum söz konusu olduğunda ilk akla gelenlerden biridir. Güller dışında veya güller ile birlikte hazırlanan mevsim çiçeklerinin aranjmanlarının da tercih edildiği buket çiçekleri, özel paketlemeleri sayesinde karşı konulamaz armağanlar haline gelirler.

https://www.cicekmarket.com/cicek-gonder/

Saksı Çiçekleri

Uzun süreli bakım ve gözetim gerektiren saksı çiçekleri; sevdiklerinin akıllarından hiç çıkmayacak bir hediye düşünenlerin ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte, oldukça içten bir seçenektir. Karakteristik yapıları, özgün renkleri ve sadelikleriyle tüm zamanların popüler çiçeklerinden biri olan orkideler; saksı çiçekleri arasında özel bir yere sahiptir. Spatifilyum, difenbahya, menekşe, antoryum gibi çeşitlerinin de çokça tercih edildiği saksı çiçeklerinin güzel görüntüleri gibi hoş sunumları da verildiği günün anlam ve önemini pekiştirecek ayrıcalıklı hediye alternatifleridir.

Sevdiklerinizle kutladığınız özel günleri ve hayatlarında yaşadıkları önemli gelişmeleri siz de çarpıcı bir hediye ile taçlandırmak istiyorsanız; Çiçek Market’in gönderim amaçları, çiçek türleri ve sunum biçimlerine göre kategorilendirdiği çiçek çeşitlerini inceleyebilir ve dilediğiniz her yere güvenle gönderebilirsiniz!

https://www.cicekmarket.com/

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/2495192/ozel-gunlerin-anlamli-hediyesi-cicekler