Saadet Partisi İBB Başkan adayı Gökçınar: 31 Mart'ta kavuşacağız

31 Mart Yerel Seçimlerine doğru siyaset hiç olmadığı kadar kirletildi. yalanlar, iftiralar hiç olmadığı kadar aleni ve ısrarla söylenir oldu. Türkiye'nin 1389 seçim noktasında kendi adayları ile seçime katılan Saadet Partisi'ne yönelik ittifak iddia ve iftiraları şiddetini arttırarak devam ediyor. Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Saadet Partisi'nin İstanbul'da belediye başkan adayı yok" dedi.

Saadet Partisi, 10 Şubat'taki aday tanıtım toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Necdet Gökçınar ismini kamuoyuna duyurmuştu. o günden bu yana İstanbul'u adım adım gezerek seçmene ulaşan Neecdet Gökçınar, dün de TEK Rumeli TV'de Semih Çalışkan'ın sorularını cevapladı. Gökçınar, siyasetteki gelişmeleri değerlendirdi ve projelerini anlattı.

"KARDEŞLİĞİ 31 MART'TA YAPACAĞIMIZ DEVRİMLE GÖSTERECEĞİZ"

Saadet Partisi İBB Adayı Gökçınar, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun '31 Mart'taki seçimde inşallah devrim yapacağız' söyleminin sorulması üzerine bunun zihinde bir devrim olduğunu, kendisinin de bu ifadeyi kullandığını söyledi.

Gökçınar, canlı yayında şunları kaydetti:

"Bu devrim lafını birkaç yerde söyledim ben. Bugünkü gençlerin anlayacağı kelime bu. İnkılap desem çok eski olacak, elbet bu devrim. Yapacağımız zihinde bir devrim olacak. Bu iş böyle olmaz. Siyasetin nasıl yapılacağını, kardeşlik ortamını 31 Mart'ta yapacağımız devrimle göstereceğiz. Biz kardeşliği, adaleti göstermiş olacağız. Milli Görüş budur. Biz yeni kurulmuş bir parti değiliz. Araya bir zaman girdi. Bu süreçte vatandaşımızı çok özledik, inşallah 31 Mart'ta yeniden kavuşacağız."

"SİYASETTEKİ DİL SANDIĞA YANSIMAYACAKTIR"

Saadet Partisi İBB Adayı Necdet Gökçınar, siyasetteki söylemlerin sandığa yansımayacağını belirtti. Saadet Partisi’nin terörle hareket ettiği yönündeki eleştirilere de yanıt verdi.

"Bizim milletimizin feraseti var. 24 Haziran seçimlerine göre alanda bu tür tepkiler neredeyse yok gibi. İnsanlarımız gerçeği anladı. Biz sahada kimse ile münakaşa etmiyoruz."

31 Mart’ta İstanbul’u kazanacaklarını söyleyen Gökçınar "İnşallah biz burada düşük profille değil, yüksek profille yüksek profilli kente hizmet edeceğiz" dedi.

Necdet Gökçınar kimdir? (Biyografi)

- Milli Gazete, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1919568/saadet-partisi-ibb-baskan-adayi-gokcinar-31-martta-kavusacagiz