MG Kitap & Kahve 1 yaşında!

Bir yılda Türkiye’nin dört bir tarafından Ankara’ya yolu düşen binlerce genci ağırlayan MG Kitap&Kahve, Ramazan ayında bin 440 ‘askıda iftar’ bin 252 ‘askıda tost’ 546 ‘askıda kitap’ ve on binlerce ‘askıda çay’ ikram ederek, alan el ile veren el arasında aracılık yaptı.

Sıcak ve nezih ortamıyla vize ve final dönemlerinde öğrencilere kütüphane görevi gören MG Kitap&Kahve, 1’inci yaşına özel bugün gün boyu öğrencilere çay ikramı ve 5 öğrenciye de kitap hediye edecek! 

Millî Gazete Ankara Bürosu tarafından Ankara’nın kültür ve edebiyat çehresine yeni bir soluk kazandıran ‘MG Kitap Kahve’ 1 yaşında! Bir yıl önce Ankaralılarla buluşan ‘MG Kitap Kahve’ 1’inci yaşına özel bugün gün boyu öğrencilere çay ikramı ve 5 öğrenciye de kitap hediye edecek!

VİZE VE FİNAL DÖNEMLERİNDE KÜTÜPHANE GÖREVİ GÖRDÜ

Bir yıl önce Milli Gazete Ankara Bürosu tarafından Başkent Ankara’ya kazandırılan MG Kitap&Kahve, bugün 1’inci yılını doldurmanın mutluluğunu yaşıyor! Bir yılda Türkiye’nin dört bir tarafından Ankara’ya yolu düşen binlerce genci ağırlayan MG Kitap&Kahve, sıcak ve nezih ortamıyla vize ve final dönemlerinde ise öğrencilere kütüphane görevi gördü.

ECDAD OSMANLI’NIN KÜLTÜRÜNÜ BAŞKENT’E GETİRDİ!

‘Askıda çay, dost ve kitap’la Ecdat Osmanlı’nın yardımlaşma kültürünü tekrardan Ankara’ya getiren MG Kitap&Kahve, Mübarek Ramazan Ayı’nda ise ‘askıda iftar’la binin üzerinde öğrenciyi, yolcuyu ve misafiri iftarda bir araya getirdi. Ramazan’da bin 440 ‘askıda iftar’ veren MG Kitap&Kahve, bin 252 ‘askıda tost’ 546 ‘askıda kitap’ ve on binlerce ‘askıda çay’ ikram ederek, alan el ile veren el arasında aracı oldu! Öte yandan onlarca söyleyişi ve imza günü düzenleyen MG Kitap&Kahve, alanında uzman eğitimci ve uzmanı da MG Kitap&Kahve çatısı altında vatandaşlarla buluşturdu.

- Milli Gazete, Aile & Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1787822/mg-kitap-kahve-1-yasinda