Konya web tasarım alanında kurumsal çözümler YETİŞ YAZILIM

Kurumsal web sitesi yaptırmanın avantajları: Son yıllarda büyük bir hız ile gelişen internet kullanımı sayesinde büyük ya da küçük ölçekli her türlü firmanın web sitelerine verdiği önem de artmaya devam etmektedir. Bu nedenle kurumsal web tasarım yaptırmanın avantajlarıda artmaktadır. Sektörde yer alan diğer rakip firmalardan bir adım öne çıkmayı hedefleyen ve bunu yaparken bir yandan da google arama motoru optimizasyonuna uygun web sitesine sahip olmayı arzu eden işletmelere web tasarım hizmetlerinde uzman olan firmalardan hizmet almaları tavsiye edilmektedir. Kurumsal firmalara yönelik .com.tr domain (Alan adı) seçeneğinin sunulması ve Türkiye lokasyonlu hızlı sunucular, %99 uptime oranına sahip olan hosting paketleri ile ayrıca Pop3 destekli alan adına bağlı email adresleri, Outlook ve Mobil outlook desteği olan serverler ile kurumsal firmaların kurumsallıkları yansıtılabilmektedir. Hızlı bir şekilde Google aramalarında yer almak isteyen firmalar için Adwords Reklam seçenekleride sunulmaktadır. Web sitesini ve ürünlerini sosyal medya aracılığı ile geniş kitlelere tanıtımak isteyen firmalar için Sosyal medya danışmanlığı hizmetide verilmektedir. Yapılan web sitelerine eklenen Web yazılım kodları sayesinde yönetim paneli ile web sitesi tarayıcılardan kolaylıkla yönetilebilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle konya web tasarım sektöründe çok sayıda firma seçeneğinin yer aldığı günümüzde doğru web tasarım firması tercih yapabilmenin oldukça zor bir hale geldiği de bilinmektedir. Bu nedenle söz konusu alanda gerçekten işinin ehli ve deneyimli bir firma ile birlikte çalışmak isteyen herkese hiç düşünmeden sektörünün liderleri arasında yer alan YETİŞ YAZILIM önerilebilmektedir. 

Google Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu web tasarım: Kurumsal firmaların sektörlerinde başarı grafiklerini yakalayabilmeleri için büyük bir titizlik ile hazırlanan ve arama motoru optimizasyonu konusunda tamamen Google dostu olan web sitesine sahip olmaları gerekmektedir. Google gibi ünlü arama motorlarında yapılan arama sonuçlarında ön plana çıkmak isteyen firmaların zorunlu ihtiyaçlarından birisi olan kaliteli Kurumsal web tasarımı doğru firmalardan tedarik edilmesi halinde web sitesi sahibi olan kurumsal firmalara hem kısa hem de uzun vadede yüksek kazançlar getirebilmektedir.

Mobil Uyumlu ve Kredi kartı destekli E-ticaret web sitesi: Günümüzde git gide popüler hale gelen bir alışveriş yöntemi olan e-ticaret siteleri arasında artan rekabet neticesinde en doğru e-ticaret sitesini kurmak, pek çok girişimci için oldukça zor bir hal alabilmektedir. Bu nedenle ürün ya da hizmetlerini olabilecek en kaliteli e-ticaret sitesi üzerinden potansiyel müşterilerine pazarlamayı arzu eden girişimcilere, Konya'nın en ünlü e-ticaret sitelerinin altına imzasını atmış olan YETİŞ YAZILIM’ı tercih edebilecekleri dile getirilebilir. Kredi kartı ile ödeme yöntemlerini destekleyen, ürün ve hizmet satışlarını artırıp olumlu yönde katkı sağlayan Seo entegrasyonu bulunan ve Ssl güvenliğine sahip olan sorunsuz e-ticaret sitelerinin kurulumu için en doğru adres olan YETİŞ YAZILIM’dan satın alınabilecek web sitesi kurulum hizmetleri ile tamamen mobil uyumlu web sitelerine sahip olunabilmektedir. Detaylı bilgi için web sitesi ziyaret edilebilinir. www.yetisyazilim.com.tr

- Milli Gazete, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1775775/konya-web-tasarim-alaninda-kurumsal-cozumler-yetis-yazilim