Fenerbahçe'de Volkan Demirel gözyaşlarıyla özür diledi!

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel bugün öğle saatlerinde bir basın toplantısı düzenledi. Volkan Demirel'in basın toplantısında gözyaşlarına zor hakim olduğu gözlemlenirken konuşmasında ‘Kırdığım insanlar varsa özür diliyorum’ dedi.

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, Volkan Demirel ile yaşanılan problemi televizyon ekranlarında dile getirerek "Bir gün önce haber geldi, Volkan doluymuş. 'Canım sıkkın biriyle kavga edeceğim' demiş. Sonra da yardımcı antrenör Erwin Koeman'ın üzerine yürümüş. Samandıra'dan haber geldi, gittik 6 Türk oyuncuyla görüşme yaptık. Volkan orada benim kabul edemeyeceğim tartışmalara girdi. İlk önce bana sonra da Semih Özsoy'a saygısızlık yaptı. 'Kes' dedik, uzattı, sesini yükseltti".demişti. Ali Koç daha sonra Volkan Demirel’in Fnerbahçe camiası için çok önemli bir isim olduğunu, yapılan hatalar için özür dilemesi halinde takımda tekrar yer alabileceğini söylemişti.

Fenerbahçe’nin eski teknik direktörü Phillip Cocu’nun istifa etmesinden sonra takımın başına gelen Ersun Yanal’ın Volkan Demirel’i kadroda istediği spor kamuoyu tarafından konuşuluyordu.

volkan-demirel-gozyaslariyla-ozur-diledi-(1).jpeg?

VOLKAN DEMİREL: ALİ KOÇ'U ÇOK SEVİYORUM ÖZÜR DİLİYORUM

Volkan Demirel’den beklenen açıklama bugün geldi. Demirel yapmış olduğu konuşmada şunları dedi

“Kendimle alakalı bu kadar gündemi meşgul ettiğim için özür diliyorum. Öncelikle camia olarak içinde bulunduğumuz durum kabullenebileceğimiz bir durum değil. Fenerbahçeliler olarak kalben ve ruhen hep birlikte takımı yukarılara taşımamız gerektiğinin bilincindeyim. Bunun için de ben elimden gelen her şeyi yapmak için var gücümle çalışacağım. Bu geçen süreçte yaşananlarla beraber tabiî ki olanlar var konuşmalar var. Bunlar  geride kaldı. Geriyi fazla konuşmaya gerek yok. Önümüze bakıp Fenerbahçemizi bulunduğu durumdan çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu yaşanılan zamanda da kendi adıma yapmış olduğum yanlışlar, konuşmalar ve üzdüğün insanlar varsa tüm camiam adına onlardan özür diliyorum. Başkanımızın da belirttiği gibi çok önemli bir insan benim için ben de onu çok seviyorum. Başta başkanımız olmak üzere asbaşkanımdan da özür diliyorum. Çünkü ben tamamen duygularıyla konuşan bir insanım, Bu yüzden kırmış olduğum insanlar olabilir. Kırmış olduğum insanlardan sizlerin huzurunda özür diliyorum. Ben her zaman olduğu gibi her zaman Fenerbahçe için var oldum bundan sonra da Fenerbahçe için var olacağım” dedi.

Uzun sürede Fenerbahçe’nin kaptanlığını yapan Volkan Demirel’in bu açıklamasından sonra en kısa zamanda kadroda yer alması bekleniyor.

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1774910/fenerbahcede-volkan-demirel-gozyaslariyla-ozur-diledi