Mansur Yavaş, Kılıçdaroğlu'ndan randevu talep etti

Son Dakika... CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu'nun Mansur Yavaş ve Meral Akşener ile görüşme yapacağını açıklamasının ardından Mansur Yavaş'tan yeni açıklama geldi. Yavaş, "Kemal Kılıçdaroğlu ‘dan randevu talep ettim, yanıt bekliyorum" ifadelerini kullandı. 

YAVAŞ: KILIÇDAROĞLU'NDAN YANIT BEKLİYORUM

Yavaş'ın yerel seçimlerde İyi Parti veya CHP'den aday olup olmayacağı yönündeki konular gündemdeki tazeliğini korurken, Yavaş yaptığı açıklamada CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu arayarak randevu talep ettiğini ve yanıt beklediğini söyledi. 

'ANKETLER YAPILDI, YAVAŞ OLMAZSA...'

Öte yandan Cnn Türk 'Gece Görüşü' programında konuşan gazeteci Hande Fırat ise, "Cumartesi günü Akşener ile Kılıçdaroğlu'nun biraraya gelmesi bekleniyor. Özellikle CHP'li üst düzey isimlerden aldığımız bilgileye göre bu görüşme cumartesi günü yapılacak. Meral Akşener CHP Genel Merkezi'ne gideceği yönünde bir bilgi var. Diğer taraftan sadece Akşener değil, en merak edilen isimlerden birisi Mansur Yavaş da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan randevu talep etti.O görüşme de Meral Akşener görüşmesinden önce yapılacak gibi görünüyor. Bu durumda, hali hazırda Kılıçdaroğlu'nun kafasında ve önündeki isim Mansur Yavaş. Birtakım çalışmalar, anketler de yapılmış durumda. Mansur Yavaş olmazsa, başka isimler o zaman gündeme gelecek." ifadelerine yer verdi. 

- Milli Gazete, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1760282/mansur-yavas-kilicdaroglundan-randevu-talep-etti