Memur alımı: Dokuz Eylül ve Osmangazi sözleşmeli personel alacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan duyurulara göre Dokuz Eylül ve Osmangazi Üniversiteleri personel istihdam edecek. Dokuz Eylül Üniversitesi 127, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin 255 sözleşmeli personel alacağı duyuruldu. 

Dokuz Eylül Üniversitesi 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 99 hemşire ile 28 sağlık teknikeri alımı yapacağını açıkladı. Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ‘Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ çerçevesinde gerçekleştirilecek olan alım için kadrolar belli oldu. Buna göre; 99 hemşire, 3 ameliyathane teknikeri, 5 anestezi teknikeri, 1 çevre sağlık teknikeri, 5 ilk ve acil yardım teknikeri, 10 laboratuvar teknikeri, 1 odyometri teknikeri, 2 patoloji teknikeri, 1 yaşlı bakım teknikeri şeklinde.

dokuz-eylul-universitesi-sozlesmeli-personel.jpg?

5 Mayıs 2018 tarihinde gazetede yayımlanan ilan için son başvuru tarihi 21 Mayıs 2018 mesai saatine kadar belirlenmiş durumda. Başvuruda bulunmak isteyen adayların talep edilen belgelerle birlikte Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine müracaat etmeleri gerekiyor. 

Başvuruya ilişkin diğer detaylar için tıklayınız

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan ilan, 255 sözleşmeli personel istihdamını içeriyor. Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrası çerçevesinde yayımlanan ilan için 2016 KPSS (B) grubuna girmiş olma şartı aranıyor. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği ve Turizm Fakültesi, Eğitim ve Uygulama Oteli için yapılacak olan personel alımına ilişkin kadrolar şu şekilde: 

198 hemşire, 14 sağlık teknikeri, 4 fizyoterapist, 2 eczacı, 6 röntgen teknisyeni, 30 diğer sağlık personeli, 1 büro personeli

osmangazi-universitesi-sozlesmeli-personel.jpg?

Ortaöğretim, lisans ve ön lisans mezunlarını kapsayan alımlar için 2016 KPSS (B) grubu KPSSP94, KPSSP93 ve KPSSP3 puan şartları aranıyor. 

Başvuru yapacak olan adayların en geç 21 Mayıs 2018 tarihi mesai saatine kadar https://www.ogu.edu.tr/ adresinde yer alan belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. 

Başvuruya ilişkin diğer detaylar için tıklayınız

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1541133/memur-alimi-dokuz-eylul-ve-osmangazi-sozlesmeli-personel-alacak