Türk Hava Yolları (THY)'den Cengiz Ünder'e büyük jest

Şampiyonlar Ligi'nde Roma'nın Barcelona'yı rövanş maçında 3-0 mağlup ettiği maça damgasını vuran isimlerden biri olan Cengiz Ünder için Türk Hava yolları'ndan anlamlı bir jest geldi. Türk Hava Yolları (THY) sosyal medya hesasından yaptığı Cengiz paylaşımına "Cengiz gibi kanatlarımız oldukça biz hep başarıya uçarız" ifadelerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi'nde Roma ilk maçta 4-1 yenildiği Barcelona'yı rövanşta 3-0 mağlup ederek elerken, Cengiz Ünder de geceye damga vuran isimlerden olmuştu.

Barcelona maçı öncesi sakatlığını atlatan Cengiz'e Roma Teknik Direktörü Di Francesco'nun taktığı lakap günün konusu oldu. Barcelona maçında sonradan oyuna giren Cengiz Ünder'e seslenip, "Turkish Airlines, hazır ol. İkinci yarıda oyunda olacaksın. Sana güveniyorum. Senden sahaya çıkıp kaliteni göstermeni istiyorum" dediği öğrenildi. İkinci yarıda oyuna girip 3. golün asistini yapan Cengiz Ünder, maça da damgasını vurdu.

THY, dün Twitter hesabından yapılan paylaşımda "Cengiz gibi kanatlarımız oldukça biz hep başarıya uçarız" mesajını atıp Cengiz Ünder'e jest yaptı... 

- Milli Gazete, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1530607/turk-hava-yollari-thyden-cengiz-undere-buyuk-jest