28 Şubatçı Kafa

Cafer Keklikçi
Cafer Keklikçi

Neymiş efendim okulda namaz kılmışlar! Vay vay vay! Bak bak çok gizli suç işlemişler! Sınıfta Namaz manşetini atan kâfirlere göre çok gizli suç işlemişler sınıfta namaz kılmakla o alınlarından öpülesi çocuklar! O ellerinden öpülesi öğretmen o güzel çocuklara namaz kılmayı öğretmekle kâfirlere göre suç işlemiş! Sınıfta Namaz manşetini atan ve bunu aynı zihniyetle haber yapan laik kâfirlere göre suç işleyen o öğretmen ve o çocukların suçlarına peşinen ortağım! Ben de aynısını düşünüyorum böylelikle ben de aynı suçu işliyorum; sınıfta sadece cuma namazı değil beş vakit namaz kılınmalıdır. Hadi bakalım büyük puntolarla yazın; Müslüman şair ve yazar sınıfta namaz kılmayı savunuyor! Büyük suç işliyorum! Hadi yazın!

O türlü haber yapan o kâfirlere göre okulda namaz kılınmaz! Peki, okulda ne yapılır? O kâfirlere göre okulda ayin yapılır, dans yapılır, göbek atılır ama namaz kılınmaz! Okulda içki içilir, uyuşturucu çekilir, fuhuş yapılır ama namaz kılınmaz! Okulda puta tapılır, hırsızlık yapılır, adam dolandırılır ama namaz kılınmaz! Okulda yalan söylenilir, kul hakkı yenilir ama namaz kılınmaz! Okulda öğretmen öldürülür, öğrenci dövülür ama namaz kılınmaz! O manşeti atan Amerikan emperyalizminin uşakları öyle istiyor.

Sınıfta Namaz manşetini atan Amerikan uşaklarının, Yahudi işbirlikçilerinin Trump’la ne farkı var! Söz konusu manşeti atanların Birinci Dünya Savaşı’nda Anadolu’yu işgal etmiş emperyalistlerle ne farkı var! O manşeti atanların İzmir’i işgal eden Yunan askerlerinden ne farkı var! O manşeti atanların Filistin’i özellikle de Kudüs’ü işgal eden İsrail askerlerinden ne farkı var! Sınıfta Namaz manşetini atanların Irak ve Suriye’yi işgal edip milyonlarca Müslüman’ı öldüren, yerinden yurdundan eden ABD askerlerinden ne farkı var! O manşeti atan kâfirlerin Müslümanları öldüren, Müslümanlara zulmeden kâfirlerden hiçbir farkı yoktur.

Evet baylar! Türkiye Müslümanların ülkesidir! Türkiye halkı Müslüman bir devlettir. Siz isteseniz de istemeseniz de burası Müslümanların yurdudur. Bu dün de böyleydi, bugün de böyle, yarın da böyle olacak! Eğer bu ülkede o manşeti atan kâfirler Müslümanlıktan rahatsız oluyorlarsa, gitsinler kâfirlerin ülkesinde yaşasınlar! Burası Müslüman memleketidir. Burada Müslümanlar ne derse o olur! Bu ülkede kâfirlerin söz hakkı yoktur, olmayacaktır, olmamalıdır da. Eğer bu ülkede yaşamak istiyorsanız ya Müslüman olacaksınız ya da Müslümanların hâl ve hareketlerine karışmayacaksınız! Müslüman ülkesinde kâfirler yaşayabilir ama Müslümanların yaşama şekline karışmamak kaydıyla! Karıştıklarında kâfirliklerini ilan etmiş olacaklardır aynen o manşeti atanlar gibi!

Peki, bu manşet ve buna benzer haberler niye arttı bir hafta içinde? Ben bu tür manşetleri çok iyi hatırlıyorum; yirmi yıl önce aynı manşetler atılmıştı. 28 Şubat 1997’de Amerikan uşağı ordu mensuplarının aldığı ve uygulatmak için Mesut Yılmaz’ı başbakan yaptıkları, amacının Türkiye’de İslam’ı silmek ve Müslümanları yok etmek olan 28 Şubat Kararları ve arkasından gelen süreçte, aynı manşet ve haberleri yapmışlardı kâfirler! 28 Şubatçılar hükümeti devirmekle kalmamış, kâfir düzeni inşa etmek için Batı Çalışma Grubu’nu kurmuşlardı. İşte o 28 Şubat döneminde Müslümanlara zulmeden kâfirler, bugünlerde yargılanıyor, haklarında müebbet isteniyor. Bu sebeple o türlü manşetler tekrar hortladı. Kâfirlerin kolu uzun olduğu için medyadaki uzantıları yine yirmi yıl önceki gibi harekete geçti. Küflü 28 Şubatçı kafası tekrar ortaya çıkıyor.

Sınıfta Namaz manşetini atan lağım zihniyeti bir örnektir. Üniversitelerde de tekrar hortlatılıyor. 28 Şubatçı lağım kafalı gerici zihniyet, Türkiye’yi yirmi yıl geriye götürmek istiyor. Türkiye’yi yönetenler buna kesinlikle izin vermemeli.

Yargılanan 28 Şubatçılar idam edilmelidir!

- Milli Gazete, Cafer Keklikçi tarafından kaleme alındı
https://www.milligazete.com.tr/makale/1459272/cafer-keklikci/28-subatci-kafa