Hacı Yakışıklı canlı yayında rezil oldu! Konuyu değiştirmeye çalıştı

Belçika’nın yıllık enflasyonunu aylık enflasyon şeklinde yutturmaya çalışan Yeni Akit Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı’yı programın diğer konukları uyardı. Yakışıklı canlı yayında rezil olurken yaşananlar sosyal medyada gündem oldu.

AK Parti’nin her daim savunucusu gazeteci Hacı Yakışıklı canlı yayında Türkiye ile Belçika’yı enflasyon oranları üzerinden karşılaştırınca rezil oldu. Katıldığı televizyon programında Belçika’nın yıllık enflasyonu aylık enflasyon şeklinde açıklayan Hacı Yakışıklı,programın diğer bir konuğu Dursun Çiçek’in uyarısıyla neye uğradığını şaşırdı.

BELÇİKA ÖRNEĞİ YAKIŞIKLI'YI REZİL ETTİ

TV100’de Gürkan Hacır’ın sunduğu “Taksim Meydanı” programında Türkiye’deki ekonomik krizin dünyada da olduğunu öne süren Hacı Yakışıklı Belçika’daki enflasyonu “Aylık yüzde 8” olarak açıkladı. Dursun Çiçek ise Türkiye’deki yüzde 70 enflasyonu hatırlatarak ve Yakışıklı’nın açıkladığı Belçika’daki yüzde 8’lik enflasyonun yıllık olduğunu hatırlattı. Duydukları karşısında biranda neye uğradığını şaşıran Hacı Yakışıklı konuyu değiştirmeye çalıştı.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/11186151/haci-yakisikli-canli-yayinda-rezil-oldu-konuyu-degistirmeye-calisti