Beşiktaş cezayı kesti

Portekizli oyuncular Sıdnei, Alves ve Bebe‘nin, ‘özel hayatlarına dikkat etmemeleri‘‘ nedeniyle, teknik heyet tarafından kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Siyah-beyazlı takımda fazla forma şansı bulamayan 3 futbolcunun, bundan böyle bir antrenör nezaretinde takımdan ayrı olarak çalışacağı bildirildi.

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu‘nun ilk haftasında kendi sahasında Galatasaray‘a 2-0 mağlup olan Beşiktaş, ara vermeden Trabzonspor maçı hazırlıklarına başladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri‘nde teknik direktör Tayfur Havutçu yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen idmanda önceki günkü maçta görev alan oyuncuların, yenilenme çalışmasıyla günü tamamladıkları bildirildi. Diğer futbolcuların ise istasyon ve pas çalışmalarının ardından yarım sahada çift kale maç oynadıkları ve idmanın şut çalışmasıyla tamamlandığı ifade edildi. Siyah-beyazlı takımda bir süredir tedavisi devam eden Cenk Gönen‘in ise takımdan ayrı koşu çalışması yaptığı açıklandı.

ÜÇ FUTBOLCU KADRO DIŞI BIRAKILDI

Spor Toto Süper Final‘e Galatasaray‘a 2-0 yenilerek kötü başlayan Beşiktaş‘ta, 3 futbolcu kadro dışı bırakıldı.  Portekizli oyuncular Sıdnei, Alves ve Bebe‘nin, ‘özel hayatlarına dikkat etmemeleri‘‘ nedeniyle, teknik heyet tarafından kadro dışı bırakıldığı öğrenildi. Siyah-beyazlı takımda fazla forma şansı bulamayan 3 futbolcunun, bundan böyle bir antrenör nezaretinde takımdan ayrı olarak çalışacağı bildirildi.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1096568/besiktas-cezayi-kesti