Cardin Concept, marka yatırımlarıyla büyüyor

Cardin Concept‘in 67‘nci showroom‘unun Çorum‘daki açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Murat Teker, "Mağaza yatırımlarımızla büyüyoruz. Markamızı, erişebilirlik normlarında daha da büyüteceğiz" dedi.

Nedim Odabaş

Çorum‘da Uğur Mumcu Caddesi‘nde yaklaşık üç ay önce faaliyetlerine başlayan Cardin Concept showroomu‘nun açılışını Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç yaptı. Üretim faaliyetlerine 2005 yılında başlayan, Eskişehir merkezli Cardin Mobilya‘nın 67‘nci showroom‘u Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletvekili Salim Uslu, Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Bursa Milletvekili Mustafa Öztürk, Vali Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Cardin Concept Mobilya yönetim kurulu başkanı Murat Teker ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yurtiçi ve dışında mağaza yatırımlarıyla büyümelerini sürdürdüklerini belirten Cardin Concept Yönetim Kurulu Başkanı Murat Teker, kurumsal ve marka yatırım çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, "Çorum mağazamız yurt içindeki 67. şubemizdir. Hedefimiz ise yıl sonuna kadar 100 şubeyi yakalamak. Türkiye‘de mobilya sektörü büyümeye devam ederken, Cardin Concept ise sektöre getirdiği yeni ivmelerle ve soluklarla katma değeri yükseltmeyi sürdürecek" dedi.

Yurtdışı mağaza yatırımları ile ilgili bilgi veren Teker, Cardin Concept markası ile 20 ülkeye ihracat yaparak ürünlerini yurtdışındaki 33 mağazada sergilediklerini ve önümüzdeki üç ay içerisinde Lübnan-Beyrut, Mısır-Gize ve Ürdün-Amman da toplam 6000 metrekare kapalı alana sahip 3 yeni showroom açacaklarını bildirdi. Yapılan duanın ardından mağazanın açılışı gerçekleştirilirken, davetlilere bazı ikramlarda da bulunuldu. Cardin Concept‘in Çorum‘da yeni açılan satış mağazasında, 3 katlı ve 2 bin metrekare kapalı alanda yemek odasından yatak odasına, genç odasından, koltuk takımlarına çeşitli mobilya ürünleri bulmak mümkün.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1095200/cardin-concept-marka-yatirimlariyla-buyuyor