Nuri‘nin taliplileri çoğalıyor

İspanya La Liga takımlarından Real Madrid‘in A Milli yıldızı Nuri Şahin hakkındaki transfer iddiaları bitmek bilmiyor! Türk spor basınında adı Galatasaray ile anılan oyuncu için Malaga, Bayern Münih ve Milan iddiaları gazetelerin manşetlerini süslerken Çizme basını yeni bir habere imza attı.

İspanya La Liga takımlarından Real Madrid‘in A Milli yıldızı Nuri Şahin hakkındaki transfer iddiaları bitmek bilmiyor! Türk spor basınında adı Galatasaray ile anılan oyuncu için Malaga, Bayern Münih ve Milan iddiaları gazetelerin manşetlerini süslerken Çizme basını yeni bir habere imza attı. Tuttosport‘da yer alan habere göre, Gelecek sezonda kadrosunu önemli isimlerle güçlendirmek isteyen Inter, Portekizli teknik adam Jose Mourinho‘nun pek fazla şans vermediği Nuri Şahin‘i kiralamak istiyor.

Albayrak açıklamıştı

İlerleyen günlerde Jose Mourinho ile İstanbul‘da özel bir görüşme gerçekleştirecek olan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim‘in de bu oyuncuyu resmen isteyeceği öne sürülürken, yaşanacak olan gelişmeler merakla beklenmeye başlandı. Galatasaray‘ın Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, Mourinho ile Terim‘in transfer konuşması yapacağını söylemişti.

- Milli Gazete, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.milligazete.com.tr/haber/1093283/nurinin-taliplileri-cogaliyor