- 25 Mart 2019

Erbakan Hoca dolar ile işleyen sömürü sistemini anlatmıştı!

Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca dolar etrafında işleyen sistemi detayları ile anlatmıştı.

Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca dolar etrafında işleyen sistemi detayları ile anlatmıştı.

Dünyayı 300'ler meclisinin idare ettiğini ifade eden Erbakan Hoca sömürü sistemini şu sözlerle aktarmıştı:

Dünyayı 300'ler meclisi idare eder. Eskiden biz idare ediyorduk. 622'den 1683'e kadar 1150 sene Asr-ı Saadet, Hulefa-ı Raşidin, Emeviler, Abbasiler, Serlçuklular, Osmanlılar... İkinci Viyana Kuşatması'na kadar biz dünyanın maddi en büyük gücüydük. Dolayısıyla dünyada hakkı ve adaleti koruyorduk. Bir saadet dünyası kurmuş ecdadımız onu muhafaza ediyorduk. Bütün insanların duasını alıyorduk. 1683'te Viyana Muhasarası hedefine ulaşamayınca maddi güç siyonizmin eline geçti. 350 senedir siyonizm bir yandan dünya organizasyonlarını siyonist teşkilatlar olarak kurmak suretiyle öbür yandan şu gördüğünüz doları dünya parası yapmak suretiyle... Bu gördüğünüz doların burasında ABD yazdığına bakmayın asıl arkasında bir mühür var bu mühür siyonizmin mührüdür. Bu siyonizmin parasıdır. ABD Merkez Bankası dediğiniz yedi tane siyonist bankanın birleşimi olan bankadır ve siyonistlerindir. ABD'nin içinde beş trilyon dolar var. Dışında da beş trilyon dolar var. Bu siyonizmin bankasıdır ABD Merkez Bankası yani FED bunu kiralıyor siyonizme para vermek için. Kendisinin parası yok, siyonzimin parasını kira ile kullanıyor. Bu kullanmış olduğu parayı da getiriyor petrol şeyhine veriyor elinden petrolü alıyor, bize getiriyor pamuğumuzu, madenimizi alıyor. Dünyanın her yerinde oturmuş düğmeye basıyor, 15 dakikada bastığı para ile bizim bir senelik tarlada çalıtığımızın karşılığını değiştiriyor ve bizi sömürüyor. 5 trilyon ABD'nin içinde 5 trilyon dışında 10 trilyon yeşil kağıt ile sömürüyor. Bunla kalmıyor bu yeşil kağıdı petrol şeyhine verdikten sonra şeyhe tekrar geliyor 'Şeyh efendi sana ben yeşil kağıt verdim ya onu bana geri vereceksin'diyor. Niye? 'Sana bu sefer ABD dolarına endeksli tahvil vereceğim.' Sarı bir kağıt vereceğim, %5 tahvil alacaksın. Yeşil kağıtları topluyor, bir daha kıullanıyor. 5 trilyon ABD'nin içinde 5 trilyon dışında tahvil var. Şimdi 10 trilyon yeşil kağıt, 10 trilyon da sarı kağıt yaptı 20 trilyon. O yeşil kağıtları bir daha kullanıyor, onlar merkez bankasında toplanıyor, merkez bankasına geliyor. 'Sen şu kasandaki beş trilyonu bana ver, sana sarı kağıt vereceğim' diyor.

Türkiye'nin 60 trilyon rezervi var sözde. Nerde bu 60 trilyon? Bu para Rockfeller'in kasasında. Breziilya'dan şeker alırken o kullanıyor. Bizim Merkez Bankası'nda ne var başkanın masasının üzerinde? 'Sizin bizim ABD bankasında 2 milyar dolar rezerviniz vardır diye bir beyaz kağıt var.' Buna biz üç kağıt oyunu diyoruz. 28 Şubat'ı anlamak için dünyanın yapısını bilmemiz lazım.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Hayati Otyakmaz - MERHUM ERBAKAN HOCAMIZ.. AZİZ MİLLETİMİZİN DEĞERİNİ ANLAYAMADIĞI VE KIYMETİNİ BİLEMEDİĞİ DAHİ İNSAN, ÖRNEK MÜSLÜMAN.

DARBELERLE İKTİDARI ÖNLENEN SİYASET VE BİLİM ADAMI..

HAYATI BOYUNCA İFTİRALARA VE HER TÜRLÜ ZULÜM VE HAKSIZLIĞA UĞRAYAN MAZLUM VE MAĞDUR LİDER...

ALLAH TEÂLÂ RAHMET EYLESİN, YATTIĞIN YER NURLA DOLSUN, MAKAMIN CENNET OLSUN (ÂMİN)!

Yanıtla . 64Beğen 25 Mart 11:26

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi