- 08 Mart 2019

Saadet Partili aday Ahmet Kaya'nın pankart ve afişleri indirildi

Türkiye'nin en genç il belediye başkan adayı olan Saadet Partisi Bingöl Belediye Başkan Adayı Ahmet Kaya'nın parti binasına yakın bölgedeki pankartları zabıtalar tarafından indirildi.

Türkiye'nin en genç il belediye başkan adayı olan Saadet Partisi Bingöl Belediye Başkan Adayı Ahmet Kaya'nın parti binasına yakın bölgedeki pankartları zabıtalar tarafından indirildi. Zabıtalara seslenen Kaya, "Size siyasi baskılar yapılıyor, Ankara'dan baskılar yapılıyor ama belediye başkanı olduğumuzda insanlara zulmedeceğiniz hiçbir talimatı vermeyeceğiz." dedi.

Pankartları toplatılmasının ardından Saadet Partili gençler Kaya'nın fotoğraflarının yer aldığı pankart ve afişleri caddelerde ellerinde taşıdı.

Kaya yaptığı açıklamada, "Bugün pankartlarımızın kaldırılmasının ardından, genç kardeşlerimiz ellerine pankart ve afişlerimizi alarak meydanda kampanyamızı tanıtmaya devam ettiler. Ardından Bingöl Halkı'nın da katılımıyla Bingöl Meydanı'nda yapılan engellemelere tepkimizi gösterdik. Duyarlı Bingöl Halkımıza, bize gösterdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi. 

Türkiye'nin en genç il belediye başkan adayı: Ahmet Kaya

# SAADET PARTİSİ İLE İLİŞKİLİ:


Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

kara inci - zalisiniz olum bunu bilin kolluk sizde diye kıllık da sizde

Yanıtla . 5Beğen 12 Mart 16:06

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi