- 19 Şubat 2019

Müslüman olan Hollandalı siyasetçiden muhafazakârlara ders

2013 yılında Müslüman olan Arnoud van Doorn yaptığı konuşmada muhafazakâr siyasetçilere adeta ders verdi.

Hollanda’da İslam düşmanı bir siyasetçiyken 2013 yılında Müslüman olan Arnoud van Doorn yaptığı konuşmada İslam ülkelerinde siyaset yapan muhafazakâr siyasetçilere adeta ders verdi.

Arnoud van Doorn dikkat çeken konuşmasında şunları söyledi:

“Yeni grup başkanvekilimiz bayan, erkeklerle tokalaşmayacaktır.
Parti olarak İslami ilkelere bağlıyız. Takdir görmek adına esen rüzgâra kendimizi kaptırmayız, baskılar karşısında boyun eğmeyiz.
Birileri bizleri bundan dolayı "aşırı" diye nitelendirecekse, bu bizim sorunumuz değildir.
Biz hayatı başkalarını memnun etmek için değil, sadece Allah’ı (c.c) memnun etmek için yaşıyoruz.”

göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

07

Anadolu - Allah razı olsun.İşte Türkiye'nin ihtiyacı olduğu İslam ahlakına sahip adam.Birde bizdekine bak.

Yanıtla . 4Beğen 27 Şubat 09:59
06

Haksöz - Güneşin batıdan doğacağı günler mi yaklaştı acaba????

Yanıtla . 11Beğen 24 Şubat 18:32
05

Mehmet Karali - ================Allah razı olsun. Allah'ın partisi olduğunu iddia edip, faizi,fuhşiyatı, içkiyi, kumarı, uyuşturucuyu, rüşveti, hırsızlığı, yolsuzluğu meşrulaştırıp, bütün terör odaklarının yolunu açıp sonrada başkalarını terör örgütleriyle iş tutarmış iftirasında bulunanların kulakları çınlasın.

Yanıtla . 18Beğen 21 Şubat 23:08
04

Akas - Ee bizim müslümanlar neolacak simdi

Yanıtla . 20Beğen 19 Şubat 20:01
03

Selimoğlu - Allah razı olsun. Allah'ın partisi olduğunu iddia edip, faizi,fuhşiyatı, içkiyi, kumarı, uyuşturucuyu, rüşveti, hırsızlığı, yolsuzluğu meşrulaştırıp, bütün terör odaklarının yolunu açıp sonrada başkalarını terör örgütleriyle iş tutarmış iftirasında bulunanların kulakları çınlasın.

Yanıtla . 35Beğen 19 Şubat 19:15
02

Çağlayanlar - Bizde de hınzır eti kasaplık et oldu, (üstelik bu anlamda çok ciddi bir denetim eksikliği olduğu için basına da yansıyan bazı vakıalar başta infial yaratsa da balık hafızalı toplum olarak unuttuk, muhtemel ki bilmeden bir çok insanımız yabani veya evcil haram kılınmış bu eti, eşek ve at etini yiyor. Zaten bu kadar rezillik ve haramın normal karşılanması karaktere tesir eder, başta süt tüm gıdalar ahlaka tesir eder, hele de Besmelesiz kesilmiş, pişirilmişse ve tabii hınzır eti gibi Yüce Kuran-ı Kerim de hikmetli bir şekilde sarih olarak haram kılınmışsa) EU/AB kriterleri için, Zina suç olmaktan kalktı, ilahi hikmetin şeri hukukun kısas hükmünün uzantısı idam kaldırıldı. Arnoud van Doorn'un bu sözü "Biz hayatı başkalarını memnun etmek için değil, sadece ALLAH’ı (C.C) memnun etmek için yaşıyoruz.” muhteşem bir Tevhid ve İslam yorumu

Yanıtla . 26Beğen 19 Şubat 18:35

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi