Ekrem İmamoğlu ile yaşlı amca arasında ilginç cami diyaloğu!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Gaziosmanpaşa'da pazarda alışveriş yapan yaşlı amca ile ilginç bir cami diyaloğu yaşandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Gaziosmanpaşa'da pazarda alışveriş yapan bir yaşı bir amca arasında cami diyaloğu yaşandı.

OY İSTEMİYORUM SENDEN GEL CAMİLERİ GEZDİREYİM SANA?

Yaşlı amca, “İmamoğlu soy ismini almayla İmamoğlu olunmuyor. Beylikdüzü’nde Kılıçdaroğlu’yla birlikte iki camiye temel attınız, taş koymadınız üzerine” demesi üzerine İmamoğlu, "Kim diyor onu inanma onlara, kurban olurum hacım. Bak ben sana bir şey söyleyeyim mi; yalan diyenlere inanma gel gözünle gör. Oy istemiyorum senden. Sen tecrübeli bir amcasın, hatta sen gel camileri tek tek gezdireyim ister misin? Hatta gel sabah namazında başlayalım yatsı namazına kadar bütün camileri gezdirelim uygun olur mu?” şeklinde cevap verdi.

OLMAZ, BENİM ZAMANIM YOK

Buna karşılık yaşlı amca, Olmaz, benim zamanım yok" deyince İmamoğlu, “Niye? Ama inandırayım seni, yerinde göstereyim sana. Hem de 20-22 tane cami gezdireyim seni. Kurban olayım inanma o gazetelere ne olur. Sen güzel insansın. Vicdan gözüyle bakman için gel göstereyim sana.” ifadelerini kullandı.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

17

Oğuz - Bu herif sokakta kendisine itiraz edilince içten içe öyle bir stres oluyor ki kadın erkek demeden herkesi sıvazlıyor.

Yanıtla . 1Beğen 07 Nisan 03:28
16

Murat - CHP, toplum nezdindeki algısını düzeltmeden bu iş olmaz! Öncelikle CHP toplumdaki algısını düzeltecek ondan sonra çıkardığı adaylar bir anlam taşır.

Yanıtla . 3Beğen 17 Şubat 11:36
15

Cüreklibatur - Yaşlı amca filan deyip geçmeyin, dikkatle izlerseniz İmamoğlu'nun her söylediği laf sanki yalanmış intibası uyandıracak nitelikte ustaca kontra cevaplarla İmamoğlu'nu ofsayta düşürmeye çalıştığını görürsünüz.

Yanıtla . 8Beğen 05 Şubat 07:11
14

Ömer - çok miktarda imam hatip lisesi acıldı ama bu dönemde deistlerin sayısı arttı . neden acaba?

Yanıtla . 17Beğen 02 Şubat 07:22
12

Alaaddin - yaklaşımı mukteşem konuşması efendi haddini aşmayan konuşmalar yapıyor bu güzel insan karşısındakine kendi insanlığının karşısındaki insan olgusu olarak saygılı efendi ve türkiye cumhuriyetinin türk insanı işte bu arkadaş imamoğlunda ki yaklaşım çok harika insanları kırmadan ve karşısındaki insanın insan olduğunu gösteren yaklaşımı var bu nkişide hayırlımolur istanbul için

Yanıtla . 24Beğen 01 Şubat 20:47
10

Mehmet Karaman - Ben dinden çıktıımı yazmasam söylemesem daha iyi olurdu yüce Allah biliyor ki ben dine de dindara da son derece saygılıyım bu saygımı sonuna kadar da sürdüreceğim ama bir siyasetci çıktı bakara makara suresi diye kutsal kitapla alay eti başka bir siyasetci çıktı peygamberlerinde diploması yoktu dedi şimdi aziz kardeşim elini vicdanına koy öyle konuş sen bu siyasetcilere dur çizmeyi aşma dedinmi demedin neden beni sorguya çekiyorsun ilk önce onlara bir şey söyle sonra gel bana ne söylersen söyle boynum sana karşı kılcan incedir..

Yanıtla . 14Beğen 01 Şubat 11:07
13

Ömer - @Mehmet Karaman 10 nolu yoruma cevabı: hacı amca dini istismar eden münafıkları görmüyor gitsin ismet hocadan beraatını alsın

Yanıtla . 5Beğen 02 Şubat 07:17
09

abdullah - onu bunu bilmem chp başa gelirse bütün sağcıları kullanır...

Yanıtla . 1Beğen 01 Şubat 10:27
11

keko - @abdullah 09 nolu yoruma cevabı: kımın kımı kullandıgın anlamak ıçın chp nın başa geçemesını bekleyecez,azıcık sıyasetten anlıyorsan iyi partimi chp yı kullanmış ,chp mı? el ınsaf,akp kımı kullanıyor sence?

Yanıtla . 3Beğen 01 Şubat 12:51
08

Mehmet Karaman - Benim dedem anneannem babaannem namaz kılarlardı dindarlardı herkes namaz kılıyor diye hürmet eder saygı gösterirlerdi ama şimdi öyle olmadı zaman zaman bize ALLAH ın soracağı soruları din adına insanlar sormaya başladı evet o insan dinini yaşadı ama yaptığı işler dine uymadı bize de böyle bir karar almak düştü.

Yanıtla . 2Beğen 01 Şubat 10:15
07

Vatandaş - Bu çarşıda pazardaki insanlar cumhur itifakı tarafından kurgulanmış gibi geliyor bana. İmamoğluna oyun oynanıyor bence.

Yanıtla . 16Beğen 01 Şubat 02:54
06

Yi̇ği̇t Aydin - BU EMMİ ÖNCEDEN TASARLADIKLARINI İMAMOĞLUNA SAYMIŞ.AMA İMAMOĞLU ÇOK NAZİK DAVRANMIŞ.TEBRİK EDERİM.BİR MÜSLÜMAN OLARAK DİNİMİZİ KİM SEÇİM MALZEMESİ YAPIYORSA .SONU HELAKTR.HEYHAT HEYHAT ZİYANDADIR...İSLAMA KALBİ ISINAN İNSANLARI DİNDEN İMANDAN ARTIK SOĞUTMAYIN.NE OLUR.YAPMAYIN ÜLKENİN KARDEŞLİĞİNİ BOZMAYIN.ALLAH AŞKINA..

Yanıtla . 20Beğen 01 Şubat 01:27
03

Mehmet Karaman - Ben yetmiş yaşındayım hemde Konyalıyım ben din den çıktım deist oldum benim gibi çok insan var ama renklerini belli etmiyorlar ..Düşünebiliyormusunuz insanlar Konya da cami çıkışlarında yeni akit gazetesi yazarı Hasan Karakaya ölmüş diye saf tutup gıyabında cenaze namazı kıldılar bunu Konya yerel gazetesi Merhaba gazetesinde okudum ve namaz kılanların resimlerini gördüm.

Yanıtla . 4Beğen 31 Ocak 19:00
05

Almanyalı - @Mehmet Karaman 03 nolu yoruma cevabı: Allahın huzuruna Deist olarakmı gidicen? Müslümanlığın nesini beğenmedin? Desene Hak yola girmek nasip olmadı. Yazık, Sakara yaslanacak olmak pek fena!

Yanıtla . 4Beğen 31 Ocak 21:57
04

Cevdett - @Mehmet Karaman 03 nolu yoruma cevabı: Mehmet emmi, Allah seni ıslah etsin. Deist olman senin sorunun, sana tekrar Allah'tan hidayet dilerim. Peygamberimiz bize Kur'an ve sünneti rehber bırakmış onları didik edelim. Siyaseti ve sahte din önderlerini rehberlerini edenlerin ayakları kayıyor.

Yanıtla . 5Beğen 31 Ocak 21:55
02

Serdar - Bu memleketin kardeşlerini birbirine düşürmek isteyen mihraklara lanet olsun

Yanıtla . 16Beğen 31 Ocak 15:30
01

Abdullah - Helal olsun imam oğlu na mütevazi cevaplar vermiş

Yanıtla . 68Beğen 31 Ocak 12:06

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi