- 04 Aralık 2018

Erol Mütercimler: İran'dan sonra sıra Türkiye'ye gelecektir

TV5'te Hamza Yardımcıoğlu'nun sunduğu "Gizli Dosya" programına konuk olan Erol Mütercimler çeşitli konularda önemli açıklamalarda bulundu.

TV5'te Hamza Yardımcıoğlu'nun sunduğu "Gizli Dosya" programına konuk olan Erol Mütercimler çeşitli konularda önemli açıklamalarda bulundu. ABD'nin stratejik ortak olamayacağını belirten Mütercimler, Ortadoğu'da faal olan projeler hakkında konuştu. 

İran'da oluşturulan kriz ortamına değinerek Türkiye'nin çok dikkatli olması gerektiğini söyleyen Mütercimler "ABD strateji merkezlerinde hazırlanan senaryoya göre İran ABD tarafından 6 parçaya bölünecek. Türkiye çok dikkatli olmak zorundadır ve bu projeye şiddetle direnmelidir. Çünkü İran parçalatıldığında Türkiye'nin ömrü yalnızca 60 dakikadır. Çok kısa bir süre sonra aynı şeyleri Türkiye'ye yaşatacaklardır." şeklinde konuştu.

İran'la Türkiye'nin bu konudaki kaderinin ortak olduğunu belirten Mütercimler, "Moskova, Tahran, Ankara işbirliğinin hiç sarsılmayacak biçimde sağlamlaştırılması gerekyor." dedi.Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

06

Başka Türkiye Yok - Bunu herkes biliyor ama ülke batana kadar birazdaha keseyi dolduralım derdindeler Allah Müslüman yurtlarını korusun.

Yanıtla . 4Beğen 06 Aralık 15:35
05

Canan Yiğit - RTErdoğan ben Büyük Orta Doğu projesinin eş başkanlarından biriyim dediği anda parçalanma projesinin temellerini söylediği anda atmıştır.

Arkasından süreç devam etmeye başladı rejim değişikliği yani Başkanlık sistemi dünyada örneği olmayan denetimsiz biri ülkeyi savaşa kadar götürdü 'ülke Irak' bataklığına batırıldı bir türlü çıkamıyoruz.

Bu bataklığı millete zafermiş gibi gösterme çabaları hâlâ pompalanıyor.

4 milyonun üstünde mülteci bu ülkeye niye sokuluyor çok iyi düşünmek lazım çünkü kale önce içten yıkılır sonrası kolaydır.

Milletide bunlar bizim kardeşlerimiz hikayesi yutturuluyor. Tamam da dünya da bütün insanlar kardeş ama ne Avrupa birliği nede dibimizdeki müslüman ülkeler bu mültecileri kabul etmiyor neden acaba?

Ulan bu adam dibimize Kürdistanı kurdurtuyor millet buna farkında olmadan çanak tutuyor bunun bile farkında değiller. Şimdi ise ABD İran'a ambargo uyguluyor ama Türkiye muaf tutuluyor neden acaba?

Hiç düşünülüyor mu?

ABD bizi çok mu seviyor? Yoksa Türkiye'nin önüne susması için kemikmi atılıyor?

Erol Mütercim'lere katılıyorum

Yanıtla . 13Beğen 06 Aralık 14:51
07

Erkan./hollanda - @Canan Yiğit 05 nolu yoruma cevabı: Kusura bakma sadece Turkiye muaf degil 8 ulke muaf amborgodan...yanlis bilgi yazma simdi burdan..ustelik bu 6 ay gecerli..

Yanıtla . 0Beğen 07 Aralık 06:32
04

Ihsan - doğru söylüyor abd ilk türkiyeyi 15 temmuzla bölmak istadi, başaramayınca irana saldırıyor

Yanıtla . 4Beğen 05 Aralık 09:12
02

Broker31 - hadi sürekli komplo teorileri üret içi boş laf kalabalığı başka bir şey yok Persleri hiç bir imparatorluk ele geçirememiş abd mi parçalıyacak türkiye için bir şey yapmayasına gerek yok zaten ülkeyi yöneten çok güzel halkın yaşamını çekilmez hale getiriyor....

Yanıtla . 16Beğen 04 Aralık 20:38
03

Hasan ugur - @Broker31 02 nolu yoruma cevabı: Erbakan hocam nedediyse hepsi cikiyor hedef tr

Yanıtla . 12Beğen 05 Aralık 08:51
01

Erkan./hollanda - Bu adami cozemedim, ama dogru soyluyor..

Yanıtla . 21Beğen 04 Aralık 19:08

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi