Reklamı Kapat

Saadet Şu’cu Bu’cu değil, Milli Görüşçü’dür!

Siyonist İsrail’in ve Emperyalist Amerika’nın Büyük Ortadoğu Projesi idealleri uğruna Ortadoğu’da kendileri için en büyük engel gördüğü İran ve Türkiye’yi birbirine düşürmek ve bölgede mezhep kavgaları ve savaşları çıkarmak uğruna ellerinden geleni bugüne kadar yaptılar.  Emellerine ulaşmak için de bütün güçleriyle bu kirli, adice plana ve projeye devam ediyorlar. Bu tehlikeyi Milli Görüş Lideri Merhum Erbakan Hocamız ömrü boyunca anlattı durdu. Ama heyhat gel gör ki, kendini alim zanneden bazı hoca müsveddeleri hem anlamıyor hem de üzerine lazım olmayan meselelere karışıyor. “Yok İran şiaymış, yok Kasım Süleymani’ye şehit denmezmiş” diyerek bir de Milli Görüş’e, Saadet Partisi’ne hadsizce, pervasızca dil uzatıyor. Yok, Saadet Partisi İran’cıymış... Saadet Partisi’nin şu’cu ya da bu’cu olmasına ihtiyacı yok. Merhum Milli Görüş Lideri Erbakan Hocanın çizdiği yolda yürüyen Milli Görüş’ün bayraktarıdır. Ya sen necisin? İktidara yaranmaya çalışan şarlatan... Kur’an’ı ezberleyen ama içini hiç anlamayan, şiiydi, sünniydi anlayışını gündemde tutarak hortlatan, ayrımcılık ve bölücülük ateşini körükleyen bir meddahsın. Bilerek veya bilmeyerek, aklın idrak ederek ya da etmeyerek Siyonizm’in değirmenine su taşıdığının farkında mısın acaba? Sen ve senin gibilerin yüzünden nüfusumuzun %98’i Müslüman iken şimdi ateistlik, deistlik oranları rekor düzeyde artmış, ahlaki ve manevi değerler ayaklar altına alınmış, İslam’a sempati azalmış ve “Ilımlı İslam” denilerek sekülerizm altın çağını yaşamakta... Sizin gibi hocalar da televizyon kanallarında ancak şov yapmaktasınız. Fetvaları bile menfaatinizin gerektirdiği gibi veriyorsunuz. Hele de hiç anlamadığınız “siyaset” üzerine yorum yapmanız, konuşmanız ve Milli Görüş’e dil uzatmanız, sizin asli karakterinizi ortaya koymaktadır. Siz, şeyhinizi bile dinlemediniz. İhvanınız olan Hızır Hoca camide katledilirken, bir gün dahi bunun hesabını sormadınız. İktidara bunca yaranmaya çalışıp, yalakalık yaparken bunun hesabını niçin sormuyorsunuz? Bakın Ermeniler, Gazeteci HrantDink’in davasından hiç vazgeçmediler. Kendinize gelin de bir sorgulayın. Yaptığınız işler, Allah rızası için mi yoksa birileri için mi?

Bu arada ekonominin canlanması uğruna mı, yoksa dar gelirliye bir kapı açmak ve rahatlatmak uğruna mı desek bilmiyoruz ama bazı faizlere “mübah” fetvalarını en yetkili ağızlardan duyuyoruz. Bu da maneviyatın sadece toplum içinde değil, İslam adına otoriter bürokratların da ne derece tahrip olduğuna tarih şahitlik ediyor. Maalesef ki bu gidişat, gelecek nesli İslam’a yaklaştırmak yerine uzaklaştırma istidadı gösteriyor. Bir an evvel hacı, hoca, alim, ulema ve de avam, herkes kendine gelmeli. “Yüce Rabbim bizleri Gerçek İslam’ı anlayan ve yaşayan ümmet haline getirsin” diye dua etmekten başka çaremiz yok vesselam...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İsrafil Bayrakçı - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

Kasvetli - Tebrikler. ALLAH, İslam dūşmanlarının topunun kökūnū kesecektir İNŞALLAH..

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 30 Ocak 12:00

Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?