Reklamı Kapat

Suriye’den sonra? -2-

Erbakan ifsad/yıkım projesi olan Siyonizm’e karşı, bir imar/ıslah, medeniyet projesi olan Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, İslam Birliği, D-8 projelerine öncülük etti.

Nihat Genç’le mülakatında, Suriye ile vizeler kaldırıldığında, sorusuna verdiği cevapta, “Bu AKP’nin büyük yanlışıdır. Böylece tüm dünyadaki terörist grupların, CIA ve MOSSAD’ın, FBI ve diğer radikal grupların Türkiye üzerinden Suriye’ye girmesi demek. Bu da Suriye’nin karışması, oluk oluk kan akması ve Suriye’nin BOP için bölünmesi demek” öngörüsünde bulunmuştu...

Siyonistler O’nu iyi tanıyorlardı. 1980,1997 müdahaleleri, partilerinin kapatılmasını sağladılar. Ariel Şaron, “Necmettin Erbakan Türkiye’de yarım dönem iktidar oldu bizim planlarımızı 10 yıl aksattı, eğer bir dönem kalsaydı biz planlarımızı tamamen unutmak zorunda kalacaktık” demişti. Weizman ise, “Laik TC Erbakan’dan kurtulmalıdır” diyordu.

“Müslümanlar birbirleriyle savaştıkça ağıtlar Kürtçe, Türkçe ve Arapça, zafer çığlıkları İngilizce ve İbranice olacaktır.” (Yusuf İslam)

Şeyh Ahmet Yasin, “2027 yılında İsrail diye bir devlet olmayacak” demişti.

Zamanımızda birçok meşayih-i kiram Kudüs’ün yeniden fethinin çok yakın olduğunu beyan ettiler. Suriye yangınının büyüyerek Melhame-i Kübra/Armageddon’a (büyük savaşa) dönüşeceği öngörüsündeydi. (Hüseyin Arslan Hoca)

Anti Siyonist hahamlardan Rabbi Teitelbaum (ö: 1979) Siyonizm’in küfür olduğunu, Filistin’in Filistinlilere ait olduğunu, Siyonizm’in bir “şeytan icadı/projesi” olduğunu beyan ediyordu. “İşittik, isyan ettik” diyen bozguncu ideoloji tüm insanlığa meydan okuyor... Tüm değerleri ifsad ediyor.

Merhum Mahir Kaynak, “Bölgedeki tüm terör örgütleri Siyonizm’e çalışıyor...”, yine, “terörü, bundan yararlananlar üretiyor...” görüşündeydi.

Bu böyle gitmeyecek... İsra Suresi’nin ilk ayetleri, Araf/167. ayeti ile birlikte Efendimizin (s.a.v.) sadık habercimizin/müjdecimizin haberleri var: “Ahir zamanda Müslümanlarla Yahudiler savaşacak, Yahudiler yok edilecek.”

Bu böyle gitmeyecek. Siyonizm sonlanacak, Mehmetçik de, yüz yıllık esaretinden sonra Kudüs-ü Şerif’i/Mescid-i Aksa’yı yeniden fetihle/tevhitle özgürleştirecektir. Umut ve heyecanıyla “vatan” nöbetindeki Mehmetçiğimizi selamlıyoruz.

Onlar da Mesih bekliyorlar biz de hem Mehdi’nin zuhurunu hem de Hz. İsa’nın (A.S.) nüzulünü Deccal ve ordusuyla savaşacağını, dünyanın yeniden ıslahla aydınlığa, barışa ve adalete kavuşacağına... Sonra da tevhit/Kur’an kalkınca kıyametin kâfirler üzerine kopacağına inanıyoruz...

İslam Birliği’ne mecburuz, vesselam.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Bahaddin Elçi - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket EYT konusunda ne düşünüyorsunuz?