Reklamı Kapat

“Oy” emanettir, oyuna gelmeyin!

Önümüzdeki 31 Mart yerel seçimleri tarihi bir fırsattır. Çünkü insanlar seçimlerde, partileri değil, kendi geleceğini seçmektedir. Kişi sevdiği ve seçtiği ile beraberdir. Herkesin geleceği ve güvencesi, oy verip desteklediği zihniyetlerle belirlenecektir. Özetle; geleceğimiz, kendi elimiz ve amelimizle şekillenecektir. Oylarımızda sadece kendimizin ve yakın çevremizin değil, 80 milyon milletimizin ve hatta milyarlarca ezilenin hakkı vardır. Çünkü oy verdiğimiz partilerin bütün iyilik ve kötülüklerine ve bunların yan etkilerine ortak olunmaktadır. Unutmayın, bu seçimler, sekiz parti arasında değil, iki zihniyet arasında yapılacaktır. Sonunda, 1- Ya hakkı tutan, helali haramı ayıran Milli Görüşçüler 2- Ya da bu batıl ve bozuk sistem ve işbirlikçileri kazanacaktır.
Haçlı Avrupa Birliği, faiz ve sömürü demektir... Faiz ise haksızlık ve ahlaksızlığın temel sebebidir. AB’ciler, yani faizciler ve rantiyeci işbirlikçiler, Kur’an’a göre Hakk’la ve halkla savaşan kimselerdir. (Bakara: 279) Gavurların reçeteleri, girdiği her ülkeye mutlaka zulüm ve zillet getirmiştir. Milli Görüş dışındaki partiler, AB ve ABD reçetelerini uygulayacaklarını açıkça dile getirmekte, faizci ve rantiyeci olduklarını ilan etmektedirler. Hepsi de aynı yanlış görüşün farklı görüntüleridir.
AKP ise uluslararası Siyonist sermaye ile “düzenli ve düzeyli ilişkilerini sürdüreceklerini” söylemekte ve kapitalizm zehrine yerli çikolata sürerek milletimize yedirmektedir. Bütün fabrikalarımız ve milli kazanımlarımız satılıp yabancılara ve yandaşlara peşkeş çekilmiş, tarım ve hayvancılık bitirilmiştir. AKP, faizci partilerin en tehlikelisidir, kuzu postuna bürünmüş kurt yerindedir. Bunların ahlaki, ailevi ve manevi tahribatları ise çok daha vahimdir; Türkiye’miz bölünmek üzeredir.
Oysa mikroptan ilaç yapıldığı, faizden fayda sağlandığı ve Haçlı AB reçeteleriyle ülkenin kalkındığı hiç görülmemiştir. Bu nedenle Batıcı partilere oy vermek, Amerikan dehşetini ve İsrail vahşetini desteklemekle aynı şeydir. Ve böyle bir vebale girenlerin vicdanları nasıl rahat edecektir?! Daha da beteri, ülkemiz AB hayali ve demokratikleşme jelatiniyle kasıtlı ve planlı bir yıkılışa sürüklenmekte, PKK’ya ise Amerika’nın desteği ve AKP’nin gafletiyle bir zamanlar yüz verilmiş, şimdi artık Suriye’de devleti azarlamaya ve ayarlamaya cüret eder hale gelmiştir. Ve hele 17 yıllık yamukluk ve yanlışlıklarından sonra, hâlâ AKP’ye oy vermek, felakete davetiye göndermektir. Dershane rantları ve devlet kadrolaşmaları nedeniyle cemaatle hükümet arasında patlayan seviyesiz sataşmalar ve 15 Temmuz kalkışmaları da; bunların dine ve millete hizmet ortaklığı değil, şahsi menfaat ittifakı yaptıklarının göstergesidir. Çünkü Fetullahçıları, AKP iktidarı bu ülkenin başına bela etmiştir.
Unutma, senin “oy”unda, çöplükten ekmek toplayanların ve çaresizlikten vücudunu satılığa çıkaranların hakkı vardır!.. Senin “oy”unda, bu ülkeyi bize vatan bırakan şehitlerimizin ve gelecek nesillerimizin hakkı vardır. Doğu Türkistanlı sahipsizlerin, Filistinli gelinlerin, Yemenli çaresizlerin, Suriyeli gariplerin, Iraklı yetimlerin senin “oy”unda hakkı vardır! Öyle ise ne Hakk’tan kopuk ve halka soğuk partilere ne de aslını inkâr eden döneklere ve Milli Görüş’ü bölmekle böbürlenenlere sakın oy atma!.. Bu ülkeyi 40 yılda 4 kere felaketten ve iflas etmekten kurtaran Erbakan’ı unutma!.. Yapanlarla yıkanları, sadıklarla sahtekârları bir tutma! Refah-Yol hükümetinde ekonominin düze çıkarıldığını, işçiye, memura, köylüye ve emekliye en iyi imkânların sağlandığını, Milli Görüş belediyelerinde ne destanlar yazıldığını, fakir fukaraya nasıl sahip çıkıldığını hatırla!.. Kendini bağrı yanıkların ve sistemin pençesinde kıvrananların bedduasına uğratma!.. Dünyanı ve ahiretini karartma!.. Allah rızası ve halkın hatırı için düşün:
1- Saadet’ten başka; ahlaki ve manevi tahribatı dert edinen ve çare gösteren var mı?
2- Saadet’ten başka, faizsiz, rantiyesiz, milli ve yerli kalkınma projeleri üreten var mı?
3- Saadet’ten başka, ABD ve AB emperyalizmine ve İsrail Siyonizm’ine karşı D-8’ler, İslam Birliği ve ezilenlerin dirliği diyebilen var mı?
Öyle ise “oy”larınla ya saadetini seçeceksin veya sefaletini... Ya Milli Görüş’ü seçeceksin veya kirli bir zihniyeti... Ya refahını ve menfaatini seçeceksin veya felaketini... Evet, “oy”unla, ya ülkemiz üzerindeki oyunları bozacaksın veya oyuna gelip, batılın ve Batılıların vebaline ortak olacaksın!
Ve sakın unutma! “İnsanların hayırlısı, insanlara faydası dokunandır.” En sevaplı ve en kapsamlı hizmet ise haklı ve hayırlı bir zihniyetin iktidar olmasına katkıda bulunmaktır. Çünkü “bir saat adaletle hükmetmek, yetmiş yıl nafile ibadetten hayırlı” sayılmıştır. Hz. Peygamber Efendimiz (SAV): “Zalime de, mazluma da yardım ediniz!” diye uyarınca, Ashab-ı kiram, “Ya Resulûllah, zalime neden ve nasıl yardım ederiz?” diye sormuşlardı. Efendimiz ise, “Onların zulmetmelerine ve felakete sürüklenmelerine engel olmakla, zalimlere de iyilik etmiş olursunuz” buyurmuşlardı. Evet AKP iktidarının ve Sn. Erdoğan’ın gerçekten iyiliğini isteyenler, Saadet adayına oy versinler ki, AKP adayları daha büyük vebale ve felaketlere sürüklenmemiş olsunlardı.
Ve kesinlikle ümitvar olmalıdır; hele görelim, yarınlar neler doğuracaktır? Çünkü karanlığın en koyu olduğu an, sabaha en yakın olduğu zamandır! Saygılarımızla...

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Fatih Sadık Binyaman - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

03

Kadir Ceylan - Saadet partisini ve milli görüşü anlatan böyle güzel bir yazı görmedim. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 06 Mart 20:13
02

Abdullah Alp - Seçimler öncesi hangi görüşten olursa olsun herkeze ulaştırılıp okutulması gereken mükemmel bir yazı olmuş. Bu yazıyı önyargısız ve temiz bir vicdanla okuyupta Saadet Partimizi desteklemeyecek yoktur. Gerek sosyal medyadan gerek yazılı ve görsel medyadan ulaşabildiğimiz kadar herkeze bu yazıyla ulaşmak çok faydalı olur. Yazardan ve Milli Gazetemizden Allah razı olsun çok muhteşem bir yazı olmuş.. Erbakan Hocamıza ve Milli Görüş sadıklarına selam olsun..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 05 Mart 10:39

İstanbul Markaları

Milli Gazete, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Meclis lokantasında yemek ücretlerinin artırılmasını doğru buluyor musunuz?