Reklamı Kapat

Allah kimi çarpar?

Yerel seçimler yaklaştıkça kimi AKP’lilerin “dillerinin ayarı” iyiden iyiye bozuldu! İçlerinden biri çıkıyor “AKP’ye verilen oyların ruz-i mahşerde berat belgesi olacağını” müjdeliyor!

Diğeri “AKP’ye oy vermeyeni Allah’ın çarpacağını” iddia ediyor.

Hepsi bu minval üzere konuşsalar iyi ama bir kısmının dedikleri karşısında bu iddiaların hiçbir anlamı kalmıyor.

Mesela içlerinden başka biri gösterilen aday hakkında ayyuka çıkan söylentileri diline dolayarak, “Hırsızsa bizim hırsızımız, biz yanında yer almalıyız” diye konuşuyor.

Bu abesi savunurken de “hainleri desteklememek” için böyle yapmak zorunda olduklarını ifade ediyor.

“Hainlerin yanında görünmemek için hırsızlara sahip çıkma fikri” bize çok ters geliyor. Hatta oldukça itici geliyor.

Ve hırsıza “sahip çıkma”, hırsızın “yanında yer alma” gibi eyleme destek verilmesi halinde Allah’ın bizi “çarpıp çarpmayacağını” düşünmeye başlıyoruz! Sahi hırsıza arka çıkarsak Allah bizi çarpmaz mı?

Şu dilinin ayarı bozuk arkadaşı görsek de bir sorsak?

Ya da AKP’ye verilen oyların ruz-i mahşerde berat belgemiz olacağını iddia eden zat-ı muhteremi yakalasak da ona bir sorsak:

Hainin yanında olmayacağız diye hırsıza destek verdiğimiz anda durumumuz ne olur? Yine verilen oy berat belgesi(!) niteliğini taşır mı?

Kafamızda bu konuları tartışıp dururken yine dilinin ayarı bozuk bir AKP’li, “Bugünlere alkollü içki üretimini destekleyerek geldik” demesin mi?

AKP’ye oy vermezsek çarpılacağımız fetvasını veren dil ayarı bozuk arkadaş bu konuda ne düşünür acaba?

Alkollü içki üretimini destekleyerek bugünlere gelen anlayışa oy vermenin vebali hakkında da birkaç kelam edebilir mi?

O bir şeyler söylemeyecek ise AKP’ye verilen oyların ruz-i mahşerde berat belgemiz olacağını savunan zat-ı muhterem bir şeyler söylemek ister mi?

Allah insanın ayaklarını dolaştırmaya görsün! Hele dillerini hiç dolaştırmaya görsün! AKP’liler böyle konuşmaya devam ederlerse muhalefetin bir şey söylemesine hiç gerek yok!

Kendi dilleriyle kendi iplerini çeker gibiler. Allah aşkına tam da seçim öncesinde bu laflar söylenecek laflar mı?

Bir taraftan vatandaşı en hassas olduğu yerden tavlamaya çalışıyorlar bir taraftan hiç söylenmeyecek laflar ediyorlar.

Bu taife, Sevgili Peygamberimizin hırsızlık yapan bir kadının affı için araya girenleri, “Hırsızlık yapan kızım Fatıma olsa yine affetmem” diye uyardığını hiç duymamışlar mıdır acaba?

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Zeki Ceyhan - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

05

ihsan - kuranı kerimde ayet var sizden olan emirlerinize itiat edin sahip çıkın diye açık erdoğan inançlı imanlı bir allah razı olsun başta olması en uygun olan biri yoksa pkk lı kılıçtaroğlumu gelsin

Yanıtla . 0Beğen 12 Şubat 11:26
04

Vatananını Seven - Sayın yazar ağabey bu ağzı güzel efendiler iyi den iyi ye inciler saçmaya devam edekoysunlar.O ADANA nın bir ilçesinde ki insana benzer et ve kemik yiğini daha vatan haininin kimler olduğunu çok iyi biliyor ama ağabeyşeri,ağa babaları da aynı olduğu için aynı dğızdan aynı dilikonuşuyor. En büyük vatan haini en büyük hain içimizdeki hırsızlardır.Dağlaki terörisden daha tehlikeli dir içimizde ki hırsızlar. Çünkü terörist fırsat buluursa Bumşllete zarar verir ama içimizde ki hırsız her zaman fırsat bulur ve bu millete , devlete zarar verir .

Yanıtla . 1Beğen 11 Şubat 22:27
03

Hayrettın-agrılı - kainatın teeekkk hakimi ve sahiolaqn yüce mevlamın adını çıkarları için kullalanları:otip çıkarcılarıda inşaallah ibretlik olarak ÇARPSIN AMİİİNNN.

Yanıtla . 3Beğen 11 Şubat 16:06
02

Ali - Yazara katılmadığım nokta: din bu ülkede hiç bir zaman vatandaşın hassas noktası olmadı büyük bir yalandır bu ve bunun yalan olduğunun ispatı akp oylarıdır

Yanıtla . 3Beğen 11 Şubat 14:41
01

Kadir Öztaş - Evet çook doğru söylemekteler gafiller o ALLAH cc ki kimi çarpacağını açık açık beyan etmekte ayetleriyle sizin dedikleriniz bizde ve kimde varsa onu mutlaka bu alemde olmasada diyer mahşeri alemde %10000 milyon çarpacaktır ama söyledikleri gibi değilde vatanında bir fabrika kalmadan satan bir fabrika yapmadan elindeki ne varsa satan asıl vatan hainlerini daha çook şiddetli çarpacaktır Elhamdulillah anlımız açık yüzümüz pak hiç kimseye veremiyeceğimiz bir hesabımız yok.

Yanıtla . 10Beğen 11 Şubat 12:00

Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Meclis lokantasında yemek ücretlerinin artırılmasını doğru buluyor musunuz?