Mesih-i Deccal ve İsrail

Bismillahirrahmanirrahim

Âlemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Allah’a hamt, Peygamberimize, âline ve sahabelerine salât ve selam ederiz.

Grace Halsell’in kaleme aldığı ve Türkçeye “Tanrıyı Kıyamete Zorlamak” adıyla tercüme edilen kitabı, bugün yaşadığımız İsrail vahşetinin dayandığı sapkın inancı anlatmaktadır. Muharref Tevrat, Telmut ve Kabbala’ya dayanan Siyonist akideye göre Yahudilik inancı, tedavisi zor bir ırkçılık üzerine bina edilmiştir. Bu itikada göre sadece Yahudi bir anneden doğan herkes insandır, Allah’ın seçkin kullarıdır. Bu ırkın dışında kalan herkes, insan görünümlü hayvanlardır. Muharref Tevrat’ta şöyle bir hüküm var: “Şimdi git… Onların her şeylerini tamamen yok et ve onları esirgeme; erkekten kadına, çocuktan emzikte olana kadar hepsini öldür.” (Tevrat, I. Samuel Bölümü, 15/3) İsrail’in bugün Gazze’de yaptığı vahşetin temelinde, bu sapkın inanç vardır. İsrail; bütün bu vahşeti, bekledikleri MESİH gelsin, Büyük İsrail ve de dünya krallığı kurulsun diye yapıyor. İnsanlık; bu sapkın akidenin, şımarık evladı İsrail’in gerçek yüzünü, Gazze’de sergilediği vahşetle görmeye başladı. Bunu sağlayan ise HAMAS oldu. Siyonistlerin MESİH dediği, bizim kaynaklarımızda DECCAL olarak ifade edilen büyük fitneci ve bozguncudur. Deccal’ın çıkması, kıyametin büyük alametlerindendir. Kur’an; kıyametin kopacağını söyler, ama zamanından söz etmez. Kıyametin ansızın geleceğini ifade eder. İslam’ın ikinci önemli kaynağı olan hadisler ise kıyametten önce ortaya çıkacak alâmetlerden söz eder. Âlimler bu alametleri “küçük alametler” ve “büyük alametler” olarak iki başlık altında tasnif etmişlerdir. İnsanların yüksek bina yapmakta birbiriyle yarışmaları, ölümü temenni etmeleri, Fırat Nehri’nin sularının çekilerek, nehir yatağından altın çıkması, ikisi de hak iddiasında bulunan iki büyük İslâm ordusunun birbiriyle savaşması, İslam ilminin ortadan kalkması, cehaletin artması, küçük alametlerdendir.  Ve yine depremlerin çoğalması, zamanın bereketsiz olması, cinayet ve terörün artması, Yahudilerle Müslümanların savaşması, Müslümanların Yahudileri öldürmesi, zinanın açıktan işlenmesi, içki tüketiminin artması, kadınların çoğalıp erkeklerin azalması, küçük alametlerdendir.

DECCAL

Siyonist Yahudilerin beklediği kurtarıcı Mesih’tir. Huzeyfe El Ğıfari’den (R.A.) rivayet edilmiştir: “Biz bir gün kendi aramızda konuşurken, Hazreti Peygamber yanımıza çıkageldi. Bize; “Ne konuşuyorsunuz?” dedi. Biz de; “Kıyamet gününden konuşuyoruz” diye cevap verdik. Hz. Peygamber: “Şüphesiz on alamet görülmedikçe kıyamet kopmayacaktır” dedi ve ekledi: “Deccal’ı, dumanı, Dabbetül-arzı, güneşin batıdan doğmasını, İsa’nın (A.S.) yere inmesini, Yecüc ve Mecüc’ü, doğuda, batıda ve Arap yarımadasında olmak üzere üç yer çöküntüsünü, son olarak da Yemen’den çıkarak insanları mahşere sürecek ateşin vuku bulacağını” söyledi.” (Müslim) Deccal’ın çıkması, kıyametin büyük alametleri arasında sayılmıştır. Kimdir bu Deccal? Deccal; yalancı bir kişidir, İslam’ı ve Müslümanları ifsad edip, kötülüğe ve bozgunculuğa sevk etmek isteyecektir. Sağ gözünün kör olduğu, iki gözünün arasında “kâfir” yazdığı, çocuğunun olmadığı, Medine'ye ve Mekke'ye giremeyeceği, ortaya çıktıktan sonra yeryüzünde kırk gün kalacağı, bu süre içerisinde istidrac türünden bazı olağanüstü olaylar göstereceği, daha sonra da yine kıyametin büyük alâmetlerinden olan Hz. İsa'nın yeryüzüne inmesiyle onun tarafından öldürüleceği sahih hadislerde belirtilmiştir. Deccal fitnesi, insanlık için en çetin imtihanlardan birisidir. Deccal; büyüsü ve yalanlarıyla hakkı batıl ile karıştırıp, fitnesiyle her yeri kuşatacak, kendisine tabi olan yalancı ve hileci kimselerle birlikte büyüsüyle bütün yeryüzünü kaplayacaktır. Deccal; kendi yalanına kendisi inanacak derecede profesyonel bir yalancı olacaktır. Bunun için profesyonel yalancılık, İsrail’in, Siyonizm’in ve ABD’nin önemli özelliklerindendir. Deccal; İslam inanç, düzen ve ahlâkının zayıfladığı, Kur’an ilminin değersiz hale geldiği bir anda ortaya çıkacaktır. Bunun için Siyonizm’in önemli çalışmalarından birisi de toplumları İslam’dan uzaklaştırmaktır. Amerika’nın Ilımlı İslam’ı, Deccal’ın gelmesini hızlandırmak için planlanmış bir projedir. Hadis kaynaklarında anlatılan Deccal’ın sıfatlarıyla İsrail’in sahip olduğu sıfatlar, tam bir uyum halindedir. Deccal, çıktığında ne yapacaksa İsrail bugün onu yapıyor. Yahudiler ve Hıristiyanlar; Hz. Peygamber’i ve Müslümanları deccal olarak görüyorlar.

İSRAİL DENİLEN…

İsrail, kıyametin büyük alametlerinden Deccal’ın ayak sesidir. İsrail’i kuran Siyonist Yahudi ve Hıristiyanların yapmak istediği şey, vaat edilmiş topraklar üzerinde sadece Yahudilerin yaşayacağı Büyük İsrail’i kurmak, Siyonizm’in dünya krallığını inşa etmektir. Nihai hedeflerine Deccal ile ulaşacaklarına inanmaktadırlar. İsrail; Siyonist ABD ve Batı’nın Filistin’de inşa ettiği kin ve nefret pazarıdır. Fanatik hahamlar, Tevrat’ı değiştirirken, kendilerinin üstün ırk olduğu düşüncesinin yanı sıra, diğer bütün milletlere karşı kin, nefret ve intikam hislerini de Yahudilik dinine sokmuşlardır. Bu kine dayalı sapık ideoloji, tarih boyunca, Yahudilerin, sayısız katliam ve vahşet eylemi yapmalarına sebep olmuştur. İsrail’in temel özelliklerinden birisi de vahşettir. Bu vahşeti onlara muharref Tevrat telkin etmektedir. “Şimdi git… Onların her şeylerini tamamen yok et ve onları esirgeme; erkekten kadına, çocuktan emzikte olana kadar hepsini öldür.” (Tevrat, I. Samuel Bölümü, 15/3) Onlar böyle yetişiyorlar. İsrail, içinde beslediği kin ve nefret nedeniyle, insan görünümlü hayvanları yakmaktan da zevk almaktadır. “Onları ateş yakacak. Alevlerin elinden canlarını kurtaramayacaklar.” (Tevrat, İşaya 47/14), “Acıklı ölümlerle ölecekler” (Yeremya Bölümü, 16/4) ifadelerinde anlatılan işkence, insanları yakarak öldürmedir. Siyonistler, fırsat bulduklarında bu korkunç yöntemi uyguluyorlar. İsrail, kandan beslenen bir canavardır. “Et yeyin ve kan için yiğitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanını içeceksiniz… Sarhoş oluncaya kadar kan içeceksiniz.” (Tevrat, Hezekiel Bölümü, 39/18-19) İsrail, bu inançla Filistin’i ve Gazze’yi yakıp yıkıyor. Biz samimi Müslümanlar, Yahudi ırkına değil, sahip oldukları bu sapkın inanca karşıyız. Çünkü bu inanç, Siyonist Yahudileri, diğer insanlarla barış içinde birlikte yaşamalarına engel oluyor. Selam hidayete tabi olanlara…

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İsmail Hakkı Akkiraz - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.

01

Serkan - Allah razı olsun Allah’a emanet olun inşallah

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 02 Aralık 14:00


Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Erdoğan tarafından 'yüzde 5' ek zamla duyurulan 10 bin TL'lik emekli maaşı sizce yeterli mi?
Tüm anketler