Reklamı Kapat

Siyonizm’e Teslim Olmak

Bismillahirrahmanirrahim

Âlemlerin Rabbi, Rahman ve Rahim olan Allah’a hamt, Peygamberimize, âline ve sahabelerine salât ve selam ederiz.

Batı medeniyetini İslam medeniyetinden üstün görmek, Siyonizm’e teslim olmaktır. Faizci kapitalist düzeni yürütmek, Siyonizm’e teslim olmaktır. ABD ve İsrail’i stratejik müttefik olarak görmek, Siyonizm’e teslim olmaktır. Allah’ın güç ve kuvvet sahibi olduğunu unutup, bütün gücü ve kuvveti İsrail’e, ABD’ye izafe etmek, Siyonizm’e teslim olmaktır. Gazze’ye, Filistin’e, HAMAS’a sahip çıkıyormuş gibi yapıp, İsrail’e her türlü desteği vermek, bu ülkeye, bu coğrafya yapılacak en büyük ihanettir. Filistin, Mescid-i Aksa meselesi, Türkiye için bir güvenlik sorunudur. Gazze düşerse, Filistin tamamen Yahudileşirse, Türkiye de düşer ve yok olur. Fırat, Dicle bölgesindeki barajların İsrail’e verilmesi, Ege’de kıta sahanlığı, Fener Rum Patrikhanesinin ekümenik olarak tanınması, Avrupa Birliği’ne uyum çalışması, Türkiye’nin dış politikasının ABD ile ilişkilendirilmesi, BOP eş başkanlığı, ABD ve İsrail’in Türkiye’nin stratejik ortağı sayılması, Türkiye’deki ABD üsleri, Malatya Kürecik’teki radar, Siyonizm’e teslim olmaktır. Neden ırkçı emperyalizm bizi, AB’ye sokmak istiyor? İsrail’in emniyeti için istiyorlar. Bu aslanı kapıya bağlayalım, bunları serbest bırakmayalım diyorlar. Çünkü bırakırsak, İngiliz Başbakanın söylediği gibi, ne yapacakları belli olmaz. Bakarsın İslam Birliği’ni kurarlar, İsrail’i denize dökerler, diye düşünüyorlar. AB’nin içine almıyorlar, kapıda bağlı tutuyorlar. Aç ve işsiz bırakıyorlar, borca esir ediyorlar ve her geçen gün biraz daha İslam’dan uzaklaştırıyorlar.  Bütün bu olup bitenlere sessiz kalmak, şahsiyetli bir dış politika izlememek, D-8’i buzdolabına koymak, Siyonizm’e teslim olmaktır.

ŞEYTAN KURGUSU; SİYONİZM

Kur’an’ın beyanına göre, şeytan insanlıktan intikam almak için Siyonizm’i kurgulamıştır. Siyonizm; gerçekten, şeytanın insanlıktan intikam almak için başlattığı bir fesat hareketidir.  Allah, şeytanı nasıl lanetlemişse, başlattığı fesatçı Siyonist hareketi ve bu hareketin üyesi inkârcı Yahudileri de aynı şekilde lanetlemiştir. Nasıl şeytan, kıyamet saatine kadar insanlığı Allah’ın yolundan saptırmak için çalışacaksa, Siyonist Yahudiler de büyük savaşa kadar, yeryüzünde bozgunculuk yapmaya, insanlardan şeytanın intikamını almak için var güçleriyle savaşmaya devam edeceklerdir. Siyonist adam diyor ki; yaklaşık 5700 senelik emeğim boşa gitmeyecek. Bunun için, tarih boyunca çocuk ve kadınları öldürmeye devam ettiler. İnsanlık;  İsrail’in Filistin topraklarında yaptığı soy kırımı yeni yeni anlamaya çalışıyor. Bir avuç İslam Gücü, HAMAS ve direniş gruplarının ortaya koydukları savunmayı da hayretle izliyorlar. Gazze’de ve bütün Filistin topraklarında var olan direniş, inanmışlığın, Allah’ın sünnetine uygun olarak yerine getirilen cihadın en güzel örneğidir. İsrail’in, ABD’nin, AB’nin dağları yerinden oynatacak imkânları, güç ve kuvvetleri de olsa bu da Allah’ın elindedir. Bunların hepsi boşa gidecek ve zafer inananların olacaktır. ABD, AB liderleri, İslam ülkelerinin işbirlikçi lider ve yönetimleri, AK Parti, CHP ve diğerleri istemeseler dahi Allah, zulme direnen bir avuç İslam gücünü üstün kılacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bakara 249: “Nihayet Talut ve kendisiyle beraber ırmağı geçen inananların çoğunluğu: ‘Calut ve kuvvetlerine karşı koyacak bugün hiç gücümüz yok’ dediler. Ama kesin olarak Allah’a kavuşacaklarını bilenler: ‘Sayıca az nice topluluklar var ki; Allah’ın izniyle büyük kalabalıklara üstün gelmiştir. Zira Allah, güçlüklere karşı sabırlı olanlarla beraberdir’ diye cevap verdiler.”

ABD, İsrail ve müttefikleri, kin ve nefretlerinde boğulacaklardır ve yaptıkları her şey boşa gidecektir. Evet, boşa gidecektir. Neden? Çünkü hak var. Hak gelince batıl zail olur. Siz zail olmaya mahkûmsun.

BU MİLLET

Ey Türkiye gibi büyük bir ülkeyi yöneten Sayın Erdoğan ve kadrosu, bildiğiniz gibi bu millet, asırlar boyu hep Milli Görüş’e sarıldı. Dünyanın efendisi oldu, gene sarılacak, gene efendisi olacak. Ve siz yine bu imtihanı kaybedeceksiniz, hak galip gelecek. Siyonizm yok olacak, Siyonizm’in yok olması, kendi doğal yapısının gereğidir. Bir Müslüman, Kur’an’a itibar ettiği sürece Siyonizm’e destek olamaz. Olursa o da onlardan olur.

SİYONİSTLER

Allah’a vermiş oldukları sözü bozmuşlardır. Hak söze karşı, kör ve sağırdırlar. Kâhinlerini ve rahiplerini ilah edinmişler, şeytanın adamı olmuşlardır. Allah’ın verdiği bütün nimetlere nankörlük etmişlerdir. Fesat ve bozgunculuk çıkarmayı din edinmişlerdir. Allah’ın hükümlerine değil nefislerinin arzularına boyun eğmişlerdir. Peygamberleri yalanlamışlar veya ördürmüşlerdir. Görmediklerine iman etmezler. Hakk ile batılı karıştırırlar. Dünyayı ahirete tercih ederler. Hayırlıyı hayırsızla değiştirirler. “İşittik ve isyan ettik" diyecek kadar küstahtırlar. Sürekli yalan üretirler ve kulak verirler. Devamlı harp ve fitne çıkarırlar. Faizcidirler ve Karun’a özenirler. Diğer insanların malını kendi mallarıymış gibi gasbederler. Zalim ve katı kalplidirler. Bu yüzden kalpleri mühürlenmiştir. Kötülükleri örgütleyip emrederler, iyiliklere engel olurlar. Kâfirdirler ve ırkçıdırlar. Şeytana tapınırlar. Yaptıkları bütün antlaşmalara ihanet ederler. Kendilerinden olmayanları aldatmaktan zevk alırlar. Kendilerini haşa Allah’tan bile güçlü görürler. Şeytan gibi Allah’ın rahmetinden kovulmuşlardır. İnkârcılıkları, fesat çıkarmaları kadınları ve çocukları öldürmelerinden dolayı lanetlenmişler ve ilahi gazaba uğramışlardır. Dostluklarına güvenilmez. Maide 78- 80: “İsrail Oğullarından küfre sapanlar, Zebur’da Davud’un, İncil’de Meryem’in oğlu İsa’nın diliyle lanetlenmişlerdir. Bu onların, isyankâr olmaları ve devamlı haddi tecavüz etmeleri, aşırı gitmeleri sebebiyledir. Onlar işledikleri bir kötülükten birbirlerini alıkoymaya çalışmıyorlardı. Yaptıkları ne kadar da kötüydü. Onların çoğunun inkâr edenleri kendilerine veli edindiklerini görürsün. Nefislerinin kendileri için önceden göndermiş olduğu çirkin amelleri ne kadar da kötüdür. Bu yüzden Allah onlara gazap etmiştir ve azabın içinde sonsuza kadar kalacaklardır.” İsrail Allah’ın ve insanlığın gazabını üzerlerine çekecek işler yapmaya devam ediyor. Selam hidayete tabi olanlara…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İsmail Hakkı Akkiraz - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Milli Gazete Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Milli Gazete hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Milli Gazete editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Milli Gazete değil haberi geçen ajanstır.Şehir Markaları

Siz de şehir markaları arasındaki yerinizi mutlaka alın...

+90 (212) 697 10 00
Reklam bilgi

Anket Erdoğan tarafından 'yüzde 5' ek zamla duyurulan 10 bin TL'lik emekli maaşı sizce yeterli mi?